Penzion Blesk

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Najdete nás na klidném a kouzelném místě v Horní Malé Úpě, cca 300m od hlavní silnice v Eliščině údolí. Možná toto místo znáte jako Pomezní Boudy, nedaleko Pece pod Sněžkou. Penzion Blesk leží ve výšce 1000m n.m., ve třetí zóně KRNAPu. Jistě Vás zaujme krásný výhled do téměř nedotčené krajiny. V létě je možné parkovat přímo u Penzionu Blesk, v zimě je zajištěna doprava zavazadel rolbou nebo sněžným skútrem a hosté parkují na centrálním parkovišti (poté procházkou cca 300m k Blesku). Ideální místo pro skvělý odpočinek.
Vybavení a služby
Za příznivé ceny nabízíme ubytování v pokojích Standard s vlastním sociálním zařízením nebo v pokojích Economy se společným soc.zařízením (v pokoji je pouze umyvadlo s teplou vodou). Pokoje jsou vhodné jak pro páry, přátelé, tak i pro rodiny s dětmi ve čtyřlůžkovém pokoji s oddělenými ložnicemi. Ve stylovém krkonošském baru si vychutnáte polopenze, točené pivo, vína, dobrou kávu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Jedinečná poloha a krásná příroda vybízí k mnoha túrám a výletům pěšky nebo na kole. Nejvyšší hora České Republiky je pouze 7 km pěšky. Pro nejmenší je k dispozici prostorná herna nebo venkovní dětské hřiště. Těšit se můžete také na Pohádkovou stezku s krkonošskými pohádkami. V zimě se naopak můžete těšit na lyžování v místním maloúpském skiareálu SkiMU, ideální terén i pro běžkování a výlety na skialpech. S nejmenšími se můžete těšit na sáňkování a jiné zimní radovánky.
TOPlist