Penzion Abertham - Krušné Hory

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v Krušných horách (GPS 50°22'4.849"N, 12°49'8.44"E) od SKI areálu Klínovec 13,5km, SKI Plešivec 2km, Božího daru 9km a 23km od Karlových Varů. Náměstí Abertamy (400m) s autobusovou zastávkou, stanice vlaku Ostrov nad Ohří (20km).
Vybavení a služby
Pensionu Abertham, který se skládá ze dvou samostatných domů Vanessa a Ellen, které spolu sousedí. V domě Vanessa máme připravené vybavené 4 pokoje, ve kterých se pohodlně ubytuje 23 hostů. Dům Ellen má 4 apartmány, celkem pro 15 hostů.Apartmány jsou standardně vybavené jak v obývací části (TV, komody, šatní skříně, jídelní stoly a židle), tak v koupelně (moderní sprchovací kouty, WC). K dispozici je lyžárna, kde si odložíte lyže či běžky. V celém penzionu mají hosté k dispozici bezplatný přístup na internet pomocí WiFi. Nabízíme i ubytování v Luxusním a rodinném podkrovním bytě s 3 ložnicemi. Pro tento apartmán, je vyhrazeno 1 parkovací místo v garáži zdarma, ostatní vozy na veřejném parkovišti. V létě mohou děti využít na zahradě houpačky, pískoviště a spolu s rodiči gril.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jsme na výborném místě pro běžecké a sjezdové lyžování, cykloturistiku a také snowkiting. Ve Ski areálu Plešivec na Vás čeká až 5 na sebe navazujících sjezdových tratí, s rozličným stupněm obtížnosti, lanové centrum, půjčovnu koloběžek, kol, bugin nebo terénních čtyřkolek a další atrakce. Pro pěší turisty tu máme tři naučné stezky, které vás zavedou do dob, kdy se u nás těžily nejrůznější suroviny, pro milovníky adrenalinu tu máme Kite - centrum s dispozicí kite - školy. Navštivte i unikátní cínový důl Mauritius a nechte se provést štolou zvanou Kryštof.
TOPlist