Poloha a dosažitelnost

Penzion 414 je na úpatí krkonošské hory Žalý, asi 3km od Vrchlabí a 9km od horského centra Špindlerův Mlýn. Sjezdové tratě ski areálu Herlíkovice jsou v těsné blízkosti. Běžecké tratě navazují na areál Benecko i Mísečky. Penzion je v létě i v zimě dosažitelný vlastním autem, ČSAD i MHD Vrchlabí. Zastávka autobusů je vzdálena 300 m. V okolí penzionu je několik restaurací i malý obchod s potravinami. Lanová dráha Vám umožní výjezd na Žalý. Na vrcholu je restaurace a rozhledna. V oblasti ski areálu Herlíkovice jsou bezplatná parkoviště. Při letních pobytech je k dispozici vlastní parkovací plocha u penzionu.

  Vybavení a služby

Penzion slouží jako dobře umístěné ubytovací zařízení s možností využití letních i zimní aktivit v horském prostředí. V penzionu je pět pokojů, ke kterým náleží společné koupelny a WC. Jeden apartmán s kuchyňkou a vlastní koupelnou. Podkrovní pokoj s koupelnou. V suterénu penzionu je společenská místnost a velká společná kuchyně. Vybavení kuchyně splňuje požadavky i pro skupinové pobyty. Ve vstupní chodbě je možnost uložení lyží i kol. K penzionu náleží dvě venkovní terasy a pod lesem je prostor s ohništěm. Pro delší pobyty je možné si bezplatně zapůjčit výčepní zařízení. WIFI free připojení je možné v lyžařském areálu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lokalita penzionu umožňuje dobré sportovní i relaxační vyžití v zimním i letním období. Dobré podmínky jsou pro lyžařské sporty, cyklistiku, turistiku i relaxaci. Ve Vrchlabí, Jilemnici a Špindlerovo Mlýně naleznete infocentra a muzea. Ve Špindlerovo Mlýně dva aquaparky (Bedřichov a Medvědín). V okolí penzionu je několik restaurací i malý obchod s potravinami. Lanová dráha Vám umožní výjezd na Žalý. Na vrcholu je restaurace a rozhledna. V oblasti ski areálu Herlíkovice jsou bezplatná parkoviště. Při letních pobytech je k dispozici vlastní parkovací plocha u penzionu. Ostatní informace naleznete na www.penzion414.cz a www.herlikovice.cz


Naše další ubytovací zařízení - Penzion Habr - Železná Ruda


Zpět


TOPlist
  Penzion 414 Herlíkovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion 414 Herlíkovice
Ceník ubytování a stravování