Poloha a dosažitelnost

Pension Vladimír(700 m.n.m.) se nachází 150m od stanice lanové dráhy na ČERNOU HORU a 500m od Stezky v korunách stromů v klidné části lázeňského krkonošského města JANSKÉ LÁZNĚ.

  Vybavení a služby

Naše ubytování Vám nabízí maximální pohodlí a pohodu. K dispozici jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením se sprchou a ubytování v apartmánech. Pension má vlastní parkoviště. V pensionu se nekouří. Pes jen po domluvě s majitelem pensionu. Možnost připojení k internetu Wifi. AKCE - SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Okolí pensionu nabízí pestré sportovní vyžití v létě i v zimně. Je protkáno sítí běžeckých tratí a lyžařských sjezdovek s vleky. Milovníky pěší turistiky a cykloturistiky potěší bezpočet značených tras. Pension je vzdálen pouhých 500m od Stezky v korunách stromů a 10 minut od centra města Janské Lázně. V zimní sezóně jsou zde výborné lyžařské podmínky ve SKI AREÁLU. Stanice kabinové lanové dráhy na Černou horu - 150m. Na výběr jsou vleky v délce od 250m do 2500m. V letním období je možnost vyhlídkových letů, jízdy na koních, paraglidingu a cykloturistiky. Doporučit lze výlet do ZOO ve Dvoře Králové n./L. na Safari - 35km, Adršpašské a Teplické skály - 35km, Pec pod Sněžkou - 12km.

Zpět


TOPlist
  Pension Vladimír Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Vladimír
Ceník ubytování a stravování