Pension U Šrenků *** - Poloha, Služby, Okolí

Pension U Šrenků ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v údolí Svatého Petra a je vzdálen centra Špindlerova Mlýna cca 1500m odkud je možná doprava vlastním autem, taxíkem nebo místní dopravou. Místa k parkování k dispozici po celý rok zdarma na pozemku u pensionu.
Vybavení a služby
Pension nabízí kvalitní ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybyveny WC, sprchou a televizí s příjmem nejenom českých, ale i satelitních programů. V pensionu je možné příjemně posedět a občerstvit se ve stylovém horském baru. V letním období koupání ve vlastním vyhřívaném bazénu. Možnost grilování na otevřeném ohni a dřevěném uhlí. Denní posezení na terase s občerstvením a s příjemným výhledem na Kozí hřbety a Železnou horu. V zimním období vlastní lyžařský vlek - Tatrapoma 150m.
Rekreace a služby v okolí
Léto je příhodné k turistickým procházkám i namáhavějším horským túrám. Sedačková lanovka v nedalekém Sportovním areálu SKI Svatý Petr Vás přiblíží k vyšším polohám Krkonoš. V zimě je pro náročnější lyžaře je k dispozici 50 m vzdálený lyžařský vlek STOH o délce 1150 m, případně sjezdové tratě společnosti SKI Areál Špindlerův Mlýn. Ve Špindlerově Mlýně můžete využít saunu, bazény, masáže, vodní aqupark, bobovou dráha, tenisové a squashové kurty, rybolov v přehradě, lodičky na přehradě, paragleiding a adrenalinové sporty u přehrady, půjčovny kol, lyží a sportovních potřeb.
TOPlist