Pension U Šrenků ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v údolí Svatého Petra a je vzdálen centra Špindlerova Mlýna cca 1500m odkud je možná doprava vlastním autem, taxíkem nebo místní dopravou. Místa k parkování k dispozici po celý rok zdarma na pozemku u pensionu.
Vybavení a služby
Pension nabízí kvalitní ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybyveny WC, sprchou a televizí s příjmem nejenom českých, ale i satelitních programů. V pensionu je možné příjemně posedět a občerstvit se ve stylovém horském baru. V letním období koupání ve vlastním vyhřívaném bazénu. Možnost grilování na otevřeném ohni a dřevěném uhlí. Denní posezení na terase s občerstvením a s příjemným výhledem na Kozí hřbety a Železnou horu. V zimním období vlastní lyžařský vlek - Tatrapoma 150m.
Rekreace a služby v okolí
Léto je příhodné k turistickým procházkám i namáhavějším horským túrám. Sedačková lanovka v nedalekém Sportovním areálu SKI Svatý Petr Vás přiblíží k vyšším polohám Krkonoš. V zimě je pro náročnější lyžaře je k dispozici 50 m vzdálený lyžařský vlek STOH o délce 1150 m, případně sjezdové tratě společnosti SKI Areál Špindlerův Mlýn. Ve Špindlerově Mlýně můžete využít saunu, bazény, masáže, vodní aqupark, bobovou dráha, tenisové a squashové kurty, rybolov v přehradě, lodičky na přehradě, paragleiding a adrenalinové sporty u přehrady, půjčovny kol, lyží a sportovních potřeb.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz