TOPlist

Pension U Königsmarků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází přímo na sjezdovce ski areálu Herlíkovice v Krkonoších - cca 15km od Špindlerova Mlýna a cca 2km od centra Vrchlabí. Dostupnost autem 80m pod chalupu, zde je k dispozici soukromé parkoviště. Autobusem je možné dojet přímo do Herlíkovic - k centrálnímu parkovišti ski areálu Herlíkovice. Vlakem se dostanete přímo do Vrchlabí.
Vybavení a služby
Hosté pensionu se mohou ubytovat ve 4 lůžkových apartmánech se sociálním zařízením, dále pak ve 3 a 4 lůžkových pokojích a 6 a 9 lůžkových pokojích. Sociální zařízení je na každém patře. Pro vlastní vaření jsou k dispozici tři plně vybavené kuchyně. Máme dobově zařízenou společenskou místnost (jídelnu) s kachlovými kamny, kde mohou trávit večer větší skupiny. Stravování je možné v nedalekých restauracích Möhwaldově boudě a Johannově boudě přímo na sjezdovce. V pensionu je k dispozici WiFi připojení k internetu. Kulturní, společenské a jiné sportvní aktivity (saunu, vinárnu, bowling) najdete v centru města Vrchlabí - cca 2km od pensionu. Možnost sjezdového i běžeckého lyžování, snowboardingu - v areálu je snowpark. Umělé zasněžování zajišťuje po celou zimu dobré lyžařské podmínky. Každý den tu je večerní lyžování. Služby spojené s lyžováním přímo pod sjezdovkou....

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení přímo v areálu, ski servis. Dále nabízíme individuální výuku sjezdového i běžeckého lyžování (skating) se zkušeným instruktorem nebo je zde také lyžařská škola. Několik občerstvení přímo na sjezdovkách - restaurace s místními specialitami, restaurace v alpskémn stylu, bufety.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz