Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází přímo na sjezdovce ski areálu Herlíkovice v Krkonoších - cca 15km od Špindlerova Mlýna a cca 2km od centra Vrchlabí. Dostupnost autem 80m pod chalupu, zde je k dispozici soukromé parkoviště. Autobusem je možné dojet přímo do Herlíkovic - k centrálnímu parkovišti ski areálu Herlíkovice. Vlakem se dostanete přímo do Vrchlabí.

  Vybavení a služby

Hosté pensionu se mohou ubytovat ve 4 lůžkových apartmánech se sociálním zařízením, dále pak ve 3 a 4 lůžkových pokojích a 6 a 9 lůžkových pokojích. Sociální zařízení je na každém patře. Pro vlastní vaření jsou k dispozici tři plně vybavené kuchyně. Máme dobově zařízenou společenskou místnost (jídelnu) s kachlovými kamny, kde mohou trávit večer větší skupiny. Stravování je možné v nedalekých restauracích Möhwaldově boudě a Johannově boudě přímo na sjezdovce. V pensionu je k dispozici WiFi připojení k internetu. Kulturní, společenské a jiné sportvní aktivity (saunu, vinárnu, bowling) najdete v centru města Vrchlabí - cca 2km od pensionu. Možnost sjezdového i běžeckého lyžování, snowboardingu - v areálu je snowpark. Umělé zasněžování zajišťuje po celou zimu dobré lyžařské podmínky. Každý den tu je večerní lyžování. Služby spojené s lyžováním přímo pod sjezdovkou....

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení přímo v areálu, ski servis. Dále nabízíme individuální výuku sjezdového i běžeckého lyžování (skating) se zkušeným instruktorem nebo je zde také lyžařská škola. Několik občerstvení přímo na sjezdovkách - restaurace s místními specialitami, restaurace v alpskémn stylu, bufety.

Zpět


TOPlist
  Pension U Königsmarků Hořejší Vrchlabí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension U Königsmarků
Ceník ubytování a stravování