Pension U Königsmarků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází <b>přímo na sjezdovce ski areálu Herlíkovice</b> v Krkonoších - cca 15km od Špindlerova Mlýna a cca 2km od centra Vrchlabí. Dostupnost autem 80m pod chalupu, zde je k dispozici soukromé parkoviště. Autobusem je možné dojet přímo do Herlíkovic - k centrálnímu parkovišti ski areálu Herlíkovice. Vlakem se dostanete přímo do Vrchlabí.
Vybavení a služby
Hosté pensionu se mohou ubytovat ve <b>4 lůžkových apartmánech</b> se <b>sociálním zařízením</b>, dále pak ve <b>3</b> a <b>4 lůžkových pokojích</b> a <b>6</b> <b>a 9 lůžkových pokojích</b>. Sociální zařízení je na každém patře. Pro vlastní vaření jsou k dispozici <b>tři plně vybavené kuchyně</b>. Máme <b>dobově zařízenou společenskou místnost (jídelnu) s kachlovými kamny</b>, kde mohou trávit večer větší skupiny. <b>Stravování</b> je možné v nedalekých restauracích <b>Möhwaldově boudě</b> a <b>Johannově boudě</b> přímo na sjezdovce. V pensionu je k dispozici <b>WiFi</b> připojení k <b>internetu</b>. Kulturní, společenské a jiné sportvní aktivity (saunu, vinárnu, bowling) najdete v centru města Vrchlabí - cca 2km od pensionu. Možnost <b>sjezdového</b> i <b>běžeckého lyžování</b>, <b>snowboardingu</b> - v areálu je snowpark. <b>Umělé zasněžování</b> zajišťuje po celou zimu dobré lyžařské podmínky. Každý den tu je <b>večerní lyžování</b>. Služby spojené s lyžováním přímo pod sjezdovkou....

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
<b>Půjčovna</b> lyžařského a snowboardového <b>vybavení</b> přímo v areálu, <b>ski servis</b>. Dále nabízíme <b>individuální výuku sjezdového</b> i <b>běžeckého lyžování (skating)</b> se zkušeným instruktorem nebo je zde také lyžařská škola. Několik <b>občerstvení</b> přímo na sjezdovkách - restaurace s místními specialitami, restaurace v alpskémn stylu, bufety.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz