Pension U Königsmarků - Poloha, Služby, Okolí

Pension U Königsmarků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází <b>přímo na sjezdovce ski areálu Herlíkovice</b> v Krkonoších - cca 15km od Špindlerova Mlýna a cca 2km od centra Vrchlabí. Dostupnost autem 80m pod chalupu, zde je k dispozici soukromé parkoviště. Autobusem je možné dojet přímo do Herlíkovic - k centrálnímu parkovišti ski areálu Herlíkovice. Vlakem se dostanete přímo do Vrchlabí.
Vybavení a služby
Hosté pensionu se mohou ubytovat ve <b>4 lůžkových apartmánech</b> se <b>sociálním zařízením</b>, dále pak ve <b>3</b> a <b>4 lůžkových pokojích</b> a <b>6</b> <b>a 9 lůžkových pokojích</b>. Sociální zařízení je na každém patře. Pro vlastní vaření jsou k dispozici <b>tři plně vybavené kuchyně</b>. Máme <b>dobově zařízenou společenskou místnost (jídelnu) s kachlovými kamny</b>, kde mohou trávit večer větší skupiny. <b>Stravování</b> je možné v nedalekých restauracích <b>Möhwaldově boudě</b> a <b>Johannově boudě</b> přímo na sjezdovce. V pensionu je k dispozici <b>WiFi</b> připojení k <b>internetu</b>. Kulturní, společenské a jiné sportvní aktivity (saunu, vinárnu, bowling) najdete v centru města Vrchlabí - cca 2km od pensionu. Možnost <b>sjezdového</b> i <b>běžeckého lyžování</b>, <b>snowboardingu</b> - v areálu je snowpark. <b>Umělé zasněžování</b> zajišťuje po celou zimu dobré lyžařské podmínky. Každý den tu je <b>večerní lyžování</b>. Služby spojené s lyžováním přímo pod sjezdovkou....

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
<b>Půjčovna</b> lyžařského a snowboardového <b>vybavení</b> přímo v areálu, <b>ski servis</b>. Dále nabízíme <b>individuální výuku sjezdového</b> i <b>běžeckého lyžování (skating)</b> se zkušeným instruktorem nebo je zde také lyžařská škola. Několik <b>občerstvení</b> přímo na sjezdovkách - restaurace s místními specialitami, restaurace v alpskémn stylu, bufety.
TOPlist