Poloha a dosažitelnost

Penzion Rieger najdete nedaleko Karlových Varů ve vesnici Radošov na řece Ohři. Díky své poloze, přímo v podhůří Krušných hor, je náš penzion dobrým východiskem při putování za krásami Karlovarského kraje, Doupovských a Krušných hor nebo Slavkovského lesa a to v zimě i v létě. V penzionu Rieger bude atmosféra Vašeho pobytu rodinná a budete se u nás cítit jako doma. Nabízíme pronájem jednotlivých pokojů i celého domu pro větší skupiny, rodinné oslavy a firemní akce. Můžete u nás strávit příjemnou dovolenou s dětmi. Děti mají k dispozici velkou zahradu, prolézačky či trampolínu. K zapůjčení máme několik dětských postýlek a interiér penzionu je přízpusoben pro pohyb dětí. I cyklisté, lyžaři, vodáci a motorkáři jsou vítáni. Pro cyklisty máme připravený stojan na kola ve dvoře penzionu. Pro lyžaře pak možnost uschování lyží v domě. Vodáci mohou uschovat lodě pohodlně ve dvoře a vysušit výstroj v penzionu.

  Vybavení a služby

Pension nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a v apartmánech s vlastní kuchyňkou. Na pokojích a v apartmánech jsou vlastní sociální zařízení,TV, WiFi. K penzionu je k dispozici společenská místnost s krbem, kuchyňka, balkóny, parkoviště, zahradní gril a příjemné posezení ve velké zahradě. V penzionu je k dispozici bezdrátový internet.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V obci je obchod, dvě restaurace (100 m) a kino. V blízkém okolí objektu najdete turistické trasy na rozhlednu Bučina, Skalky skřítků nebo Andělskou horu. Z Karlových Varů můžete vyrazit na Svatošské skály, hrad Loket, rozhledu Krásno a další rozhledny přímo v Karlových Varech. Penzion se nachází přímo na cyklotrase podél Ohře a nově můžete využít cyklotras na okraji vojenského újezdu Doupov, které nabízí výhledy do Doupovských hor. Další cyklotrasy jsou napojeny na značené cesty v Krušných horách. Výhodná je také lanovka v Jáchymově, která vás za malý poplatek vyveze až na Klínovec. V letním období máte možnost zapůjčení lodi a projížďky po Ohři. Pension je vhodný i pro zimní výjezdy do lyžařského střediska Klínovec (20km), Boží Dar (20km) a celé oblasti Krušných hor. V blízkém okruhu je i několik golfových resortů (Karlovy Vary, Cihelny).

Zpět


TOPlist
  Pension Rieger Radošov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Rieger
Ceník ubytování a stravování