Pension Pstruží - Poloha, Služby, Okolí

Pension Pstruží

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově vybudovaný rodinný PENSION PSTRUŽÍ se nachází v kouzelném údolí 19 km severně od Karlových Varů a 145 km od Prahy v obci Merklín - Pstruží, pod vrcholem hory Plešivec neboli Plessberg (1020 m n. m.). Nachází se zde moderní SKI AREÁL PLEŠIVEC a Penzion Pstruží je u hlavní nástupní stanice (lanovka na vrchol a rozhlednu Plešivec) pro kola i turisty. Pro ty je na vrcholu Plešivce vybudovám zábavný areál - lanové centrum, obří houpačka, volný pád, trampolíny, lukostřelba, sjezd terénních koloběžek a mnohé další. Nedaleko penzionu se také nachází Krušnohorská magistrála (výborná pro cyklisty) o délce 242 km.
Vybavení a služby
Vybavení a služby: Pension disponuje kapacitou 20 lůžek (pension je nekuřácký). Všechny pokoje mají vlastní kuchyňku, sociální zařízení, sprchový kout, LCD TV, WI-FI zdarma po celém hotelu. Stravování – snídaně je možná v pensionu. Každý pokoj má vybavenou kuchyňku nebo je možné využít restaurace ve vedlejší vesnici. Úschovna sportovních věcí (lyže, kola) - lyžárna a kolárna. Půjčovna kol, myčka kol a mnohé další pro cyklisty. Parkoviště v areálu zdarma pro naše hosty. Nejen pro ubytované v našem hotelu je k dispozici INFRA SAUNA. Pro děti dětský koutek nebo venkovní hřiště (houpačky a klouzačky). Zahrada a venkovní krytý gril.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sportovní vyžití: Zima - Ski areál Plešivec – lyže, snowboard, běžky, túry, výlety, Ježíškova cesta, bruslení, hokej. Léto - Areál Plešivec – cyklistika, koloběžky, túry, výlety, lanové centrum, plavání, golf, tenis. Ostatní vyžití: Krušné hory – příroda a zajímavosti. Karlovarský kraj – památky (hrady a zámky) a příroda. Karlovy Vary – lázně a kultura. Zábavný park: FREIZEIT PARK - Plohn (53 km od Pensionu Pstruží). Nádherný zábavný park, který má více jak 60 atrakcí (včetně několika horských drah) a je zasazen do krásné přírody. Je zde zábava pro celou rodinu bez rozdílu věku. Koupání nebo aquapark: Merklín - přírodní koupaliště (4 km od pensionu Pstruží). Ostrov - venkovní areál (13 km od pensionu Pstruží). Karlovy Vary Rolava - velký venkovní areál (18 km od pensionu Pstruží). Sokolov - přírodní aquapark (33 km od pensionu Pstruží). Klášterec nad Ohří - venkovní aquapark (35 km od pensionu Pstruží). Potůčky - Krytý bazén Potůčky (13 km od pensionu Pstruží).
TOPlist