Poloha a dosažitelnost

Pension Mariánská se nachází v rekreační obci Mariánská u Jáchymova, okres Karlovy Vary. V nadmořské výšce cca 825m. 150m od autobusové zastávky a restaurace.

  Vybavení a služby

Pension Mariánská se nachází přímo u horského jezírka s krásným výhledem do přírody. V penzionu jsou dva apartmány s vlastním vchodem. Kapacita je celkem 14lůžek. V každém Apartmánu jsou obývací pokoj, dvě ložnice a kuchyňka pro samostravování. Sprchový kout, WC. Vybavení: Lednička, mikrovlná trouba, elektrické kamna s troubou, varná konvice, nádobí,atd. TV-Sat. Provoz je celoroční s dopravní dostupností a velmi dobrými ubytovacími podmínkami jak pro rodiny s dětmi tak také pro páry nebo větší skupinky. Návštěvníkům penzionu je v zahradní části k dispozici houpačka, pískoviště, gril na rožnění, stůl na stolní tenis a zahradní stůl s židlemi. Parkování u penzionu s možnosti úschovy pod přístřeškem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Celoroční rekreace. Houbaření, využití horských kol, veškeré zimní sporty. Nedaleké lázně Jáchymov, Karlovy Vary. Nenáročná sjezdovka v místě cca 200m od objektu, nebo v blizkosti lyž.centra: Náprava, Boží Dar, Klínovec, Fichtelberg (SRN).

Zpět


TOPlist
  Pension Mariánská u horského jezírka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Mariánská u horského jezírka
Ceník ubytování a stravování