Horský dům & apartmá Turista - Poloha, Služby, Okolí

Horský dům & apartmá Turista

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský dům se nachází v klidné části Pece pod Sněžkou s klásným výhledem na Studniční horu, na staré cestě mezi Pecí a Velkou Úpou, přibližně 300 m od centra Pece, v nadmořské výšce 780 m. Vlastní parkoviště je přímo pod domem, je udržované i v zimních měsících.
Vybavení a služby
Nabízíme komfortní ubytování v příjemném domácím prostředí, pokoje jsou s vlastní sprchou, WC a sat.TV: 2/2-, 2/3-lůžkové pokoje a 2/4-lůžkové pokoje dělené do 2 ložnic. Pro hosty je k dispozici společenská místnost s televizí, satelitem, videem a veranda s pěkným výhledem. Deštivé odpoledne či dlouhé večery si můžete zpříjemnit pobytem v sauně. V letních měsících si lze v půjčovnách zapůjčit horské kolo nebo si zahrát tenis na kurtech ve městě, bobová dráha a Monkey park jsou v provozu denně. Za krásného počasí můžete posedět na slunné terase, v novém altánu, zahradní gril je k dispozici. Horský dům je držitelem turistického suvenýru, který jsme pro sběratele připravili před několika lety k 60. výročí rodinné tradice. Cyklistům nabízíme uschování jízdních kol.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pec pod Sněžkou a okolí nabízí další sportovní vyžití, kromě turistiky např. bowling (1km), squash (400m),bobovou dráhu a Monkey park, hotelový bazén (400m) či posilovnu (300m), golfové hříště v Mladých Bukách (15km), letní koupaliště a krytý bazén v Trutnově (20km). V zimě vedle rozmanitých běžeckých tratí i sjezdové lyžování s kvalitní úpravou sjezdových tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboardový a freestylový park. K hlavnímu lyžařskému areálu je od pensionu přibližně 15 min chůze či 5 min jízdy skibusem. Jestliže nelyžujete, můžete si na penzionu půjčit saně či dětský bob nebo si zabruslit na 1km vzdálením kluzišti.
TOPlist