Pension Horské Zátiší - Poloha, Služby, Okolí

Pension Horské Zátiší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází přímo v centru Horních Míseček, které je jedno z nejvýznamnějších turistických středisek v oblasti západních Krkonoš. Leží v klidné části s velkým pozemkem. 200m od penzionu jsou všechny vleky v areálu Medvědína (SKI AREÁL Špindlerův Mlýn). Skipasy platí pro všechny vleky ve Špindlerově Mlýně. 250m od pensionu jsou denně upravované lyžařské běžecké trasy od 1km až po 15km okruh a nebo 30km okruh směrem na Benecko. V areálu je lyžařská škola a snowpark. V letním období jsou Horní Mísečky ideálním místem pro pěší turistiku. 80m od penzionu je zastávka autobusu, který jezdí v létě na hřebeny k Vrbatově boudě. Parkování je v zimě na centrálním bezplatném parkovišti vzdáleném cca 200m od pensionu ZDARMA a nebo za poplatek 200,- Kč na den v podzemním parkovišti (nutné objednat předem). V letním období je možné parkovat přímo u pensionu. Autobusové spojení: autobusová zastávka Vítkovice-Horní Mísečky je 80m od pensionu. Vlakové spojení: zastávka Jilemnice, odtud dále autobusem.
Vybavení a služby
Rodinný nekuřácký pension nabízí ubytování ve 2,3,4lůžkových pokojích a nebo v rodinných pokojích se dvěma oddělenými ložnicemi s vlastním sociálním zařízení a TV. Hostům je dispozici bar,WIFI-zdarma, společenská místnost s TV/SAT a krbem, video, stolní fotbal, dětská herna s hračkami, stolní tenis, malá tělocvična, sauna, vnitřní bazén s vířivkami a protiproudem (3x5m). V létě dětské hřiště, dětské prolézačky, houpačky, trampolína s ochrannou sítí, pískoviště, se posezení u grilu. K pensionu patří rozsáhlý pozemek včetně chovu ovcí a jezírkem se pstruhy. Stravování je formou polopenze - snídaně švédské stoly (studený i teplý bufet) a večeře o 3 chodech z možností výběru ze dvou jídel (polévka nebo předkrm, hlavní jídlo, moučník, denně salátový bufet).Možnost různé diety (vegeteriánská, bezlepková apod. - nutné ohlásit předem). Ke snídani podáváme bioprodukty z místní ekofarmy. Služby, které na pensionu nabízíme, jsou určené pouze pro ubytované hosty na apensionu a nebo v další naší depandanci Pensionu Yveta. Vybavenost a vstřícnost všech vyhovuje zejména rodinám s malými dětmi. Máme dostatek postýlek s peřinkami, židliček v jídelně, vaniček, nočníků, bryndáčků a dětského nádobí. K dispozci je lednička, varná konvice a mikrovlnná trouba.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě: významné lyžařské středisko. V blízkosti je lyžařská škola pro dospělé i děti.Půjčovna lyží je přímo na pensionu (nutné objednat předem) a nebo v těsné blízkosti. Sjezdové tratě jsou vhodné jak pro děti, začátečníky, tak i velmi vyspělé lyžaře od modré sjezdovky až po černou.Běžecké lyžařské tratě jsou vzdáleny 250 m od pensionu, denně upravovány okruhy od 2km po 30km okruh na Benecko - jak na klasiku, tak i bruslení. V létě: výzmamné turistické středisko s možností výletů po celých západních Krkonoších (pramen Labe 4,5km), cykloturistika, chov huculských koní (Janova hora- vzdáleno 7,5km od penzionu), Špindlerův Mlýn 3km, Jilemnice 20km, Vrchlabí 28km, ZOO Dvůr Králové 50km.
TOPlist