TOPlist

Pension Horské Zátiší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází přímo v centru Horních Míseček, které je jedno z nejvýznamnějších turistických středisek v oblasti západních Krkonoš. Leží v klidné části s velkým pozemkem. 200m od penzionu jsou všechny vleky v areálu Medvědína (SKI AREÁL Špindlerův Mlýn). Skipasy platí pro všechny vleky ve Špindlerově Mlýně. 250m od pensionu jsou denně upravované lyžařské běžecké trasy od 1km až po 15km okruh a nebo 30km okruh směrem na Benecko. V areálu je lyžařská škola a snowpark. V letním období jsou Horní Mísečky ideálním místem pro pěší turistiku. 80m od penzionu je zastávka autobusu, který jezdí v létě na hřebeny k Vrbatově boudě. Parkování je v zimě na centrálním bezplatném parkovišti vzdáleném cca 200m od pensionu ZDARMA a nebo za poplatek 200,- Kč na den v podzemním parkovišti (nutné objednat předem). V letním období je možné parkovat přímo u pensionu. Autobusové spojení: autobusová zastávka Vítkovice-Horní Mísečky je 80m od pensionu. Vlakové spojení: zastávka Jilemnice, odtud dále autobusem.
Vybavení a služby
Rodinný nekuřácký pension nabízí ubytování ve 2,3,4 lůžkových pokojích a nebo v rodinných pokojích se dvěma oddělenými ložnicemi s vlastním sociálním zařízení a TV. Hostům je dispozici bar, WIFI-zdarma, společenská místnost s TV/SAT a krbem, video, stolní fotbal, dětská herna s hračkami, stolní tenis, malá tělocvična, sauna, vnitřní bazén s vířivkami a protiproudem (3x5m). V létě dětské hřiště, dětské prolézačky, houpačky, trampolína s ochrannou sítí, pískoviště, se posezení u grilu. K pensionu patří rozsáhlý pozemek včetně chovu ovcí a jezírkem se pstruhy. Stravování je formou polopenze - snídaně švédské stoly (studený i teplý bufet) a večeře o 3 chodech z možností výběru ze dvou jídel (polévka nebo předkrm, hlavní jídlo, moučník, denně salátový bufet).Možnost různé diety (vegeteriánská, bezlepková apod. - nutné ohlásit předem). Ke snídani podáváme bioprodukty z místní ekofarmy. Služby, které na pensionu nabízíme, jsou určené pouze pro ubytované hosty na apensionu a nebo v další naší depandanci Pensionu Yveta. Vybavenost a vstřícnost všech vyhovuje zejména rodinám s malými dětmi. Máme dostatek postýlek s peřinkami, židliček v jídelně, vaniček, nočníků, bryndáčků a dětského nádobí. K dispozci je lednička, varná konvice a mikrovlnná trouba.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě: významné lyžařské středisko. V blízkosti je lyžařská škola pro dospělé i děti.Půjčovna lyží je přímo na pensionu (nutné objednat předem) a nebo v těsné blízkosti. Sjezdové tratě jsou vhodné jak pro děti, začátečníky, tak i velmi vyspělé lyžaře od modré sjezdovky až po černou.Běžecké lyžařské tratě jsou vzdáleny 250 m od pensionu, denně upravovány okruhy od 2km po 30km okruh na Benecko - jak na klasiku, tak i bruslení. V létě: výzmamné turistické středisko s možností výletů po celých západních Krkonoších (pramen Labe 4,5km), cykloturistika, chov huculských koní (Janova hora- vzdáleno 7,5km od penzionu), Špindlerův Mlýn 3km, Jilemnice 20km, Vrchlabí 28km, ZOO Dvůr Králové 50km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz