Penzion Heller Hřebečná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
GPS souřadnice: 50°22'26" N 12°49'35" E Najdete nás kousek od ski areálu Plešivec, v západní části Krušných hor. Jsme hned na kraji historické osady Hřebečná. Cesta k nám je v pohodě v zimě i v létě přímo z Abertam. V létě to můžete vzít i přes hřeben z Božího Daru kolem Rýžovny.
Vybavení a služby
Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje se stylovým nábytkem. Většina má vlastní sprchu a WC. Snídaně je formou bohatého bufetu. Dál je k dispozici vybavená kuchyňka. Samozřejmostí je také parkoviště, místo pro kola/lyže, herna s fotbálkem a šipkami... Připojení k internetu grátis.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski areál na Plešivci s novými lanovkami přímo na dohled, upravovaná běžecká magistrála vede hned kolem nás. Další vleky a lanovky: cca 10km Klínovec/Fichtelberg, cca 2km Pernink - kde se dá večer také na osvětlené kolečko s běžkami, zábavná sjezdovka je také v nedalekých Potůčkách. V létě je to u nás super na kola - můžete jezdit nejen po českých cyklostezkách, ale i objevovat německou stranu Krušných hor. Jinak turistika, houby, borůvky... a hlavně neuvěřitelná hornická historie. Nejslavnější doly Mauritius a Johannes jsou opravdu jen kousek. A k tomu navíc pohnutá minulost Jáchymovska, včetně unikátních radonových lázní.
Slevy
Ski resort Plesivec with new ski lifts, groomed cross-country track by the house. Other ski lifts: 10km Klinovec/Fichtelberg, about 2km Pernink - night cross-country skiing or nearby Potucky. In summer here are perfect conditions for biking - you can not just go on the Czech side, but also discover the German side of the Ore Mountains. Hiking. The incredible mining history. The most famous mines Mauritius and Johannes are located near the house. Unique radon spa town Jachymov.
TOPlist