PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Gerle

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Gerle se nachází přímo na náměstí ve vyhlášeném lyžařském centru Černý Důl - Jánské Lázně, 100m od nejbližší sjezdovky - skiparku s dětskou školičkou. Černý Důl leží uprostřed mezi Pecí pod Sněžkou a Špindlerovým Mlýnem, 4 km od Janských Lázní s použitím skubusu. Autobusová zastávka Černý Důl - náměstí. Vlakem do Vrchlabí a dále autobusem. Parkování je možné na náměstí před domem nebo na vlastním pozemku zdarma, objekt je dobře dostupný i v zimních měsících.
Vybavení a služby
Objekt je po celkové rekonstrukci a všechno vybavení je nové. Hostům slouží k ubytování 3-lůžkové pokoje, 4-lůžkové pokoje a samostatné dvoupokojové apartmány, všechny s vlastním sociálním zařízením, apartmány s kompletně vybavenou kuchyňkou. Společenská místnost s TV/SAT, internetem, jídelna, vytápěná lyžárna s elektr. sušičkou bot, kolárna, plně vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, varná konvice, plynová varná čtyř plotýnková deska a trouba s grilem, překapávač na kávu, lednice s mrazákem. Domací zvířata lze po dohodě vzít s sebou. Připojení wi-fi internetu zdarma. Pro pobavení je k disposici stolní fotbal. Na lyžích se dojede ze skiparku až k penzionu. Možnost jízd na sněžných skutrech a rolbě.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski – areál Černý Důl – 6 vleků, běžecké tratě vedou až do Pece pod Sněžkou. Další skiareál v okolí je Skipark Černá Hora 3 km - s kabinovou lanovkou. Lyžovat tu můžete na jeden skipas v pěti propojených areálech. Nejdelší sjezdová trať v Jánských Lázní má délku 3km a rovněž tak sáňkařská dráha. Mladé Buky 10 km, Pec pod Sněžkou – 20km, Špindlerův Mlýn 25 km. Ski bus zajištěn zdarma do Jánských Lázní - Pece pod Sněžkou, kde jsou sjezdovky také udržovány technickým sněhem. Lázeňské centrum poskytuje aquacentrum s termálním bazénem, parní kabinou a saunou. Dále pak fitness, vířivka, masáže, kryté kurty, tělocvična, lyžařská škola pro dospělé i nejmenší, půjčovny lyžařského vybavení, jízdy sněžným skutrem a sněžnou rolbou po okolí, hospůdky, obchod s potravinami, pošta. Najdete zde kompletní zázemí pro rodiny s dětmi ve vyhřívaných hernách atd. Černý Důl je výchozím bodem turistických tras po Krkonoších. Mnoho možností pro cykloturistiku, poznávací výlety do okolí (ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové n. L., Adršpašské skály, Český ráj, zámek Kuks, Harrachov – sklářské muzeum s možností návštěvy hutě), vyhlídkové lety nad Krkonošemi. Možnost podnikat výlety i na polskou část Krkonoš (hraniční přechod Pomezní Boudy vzdálen cca 20km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz