Pension Gerle

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Gerle se nachází přímo na náměstí ve vyhlášeném lyžařském centru Černý Důl, 100 m od nejbližší sjezdovky- skiparku s dětskou školičkou. Černý Důl leží uprostřed mezi Pecí pod Sněžkou a Špindlerovým Mlýnem, 4 km od Janských Lázní s použitím skubusu. Autobusová zastávka Černý Důl - náměstí. Vlakem do Vrchlabí a dále autobusem. Parkování je možné na náměstí před domem nebo na vlastním pozemku zdarma, objekt je dobře dostupný i v zimních měsících.
Vybavení a služby
Objekt je po celkové rekonstrukci a všechno vybavení je nové. Hostům slouží k ubytování 3-lůžkové pokoje, 4-lůžkové pokoje a samostatné dvoupokojové apartmány, všechny s vlastním sociálním zařízením, apartmány s kompletně vybavenou kuchyňkou. Společenská místnost s TV/SAT,internetem, jídelna, vytápěná lyžárna s elektr. sušičkou bot, kolárna, plně vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, varná konvice, plynová varná čtyř plotýnková deska a trouba s grilem, překapávač na kávu, lednice s mrazákem. Domací zvířata lze po dohodě vzít s sebou. Připojení wi-fi internetu zdarma. Pro pobavení je k disposici stolní fotbal. Na lyžích se dojede ze skiparku až k penzionu. Možnost jízd na sněžných skutrech a rolbě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski – areál Černý Důl – 6 vleků, večerní lyžování, běžecké tratě vedou až do Pece pod Sněžkou. Další skiareály v okolí jsou Skipark Černá Hora 3 km, Jánské lázně 3 km, Mladé Buky 10 km, Pec pod Sněžkou – 20 km, Špindlerův Mlýn 25 km. Ski bus zajištěn zdarma do Mladých Buků a Dolního Dvora a Jánských Lázní - Pece pod Sněžkou, kde jsou sjezdovky také udržovány technickým sněhem. Krytý bazén, saun a, fitness, vířivka, masáže, kryté kurty, tělocvična, lyžařská škola, půjčovny lyžařského vybavení,jízdy sněžným skutrem a sněžnou rolbou po okolí, hospůdky, obchod s potravinami, pošta. Černý Důl je výchozím bodem turistických tras po Krkonoších. Mnoho možností pro cykloturistiku, poznávací výlety do okolí (ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové n. L., Adršpašské skály, Český ráj, zámek Kuks, Harrachov – sklářské muzeum s možností návštěvy hutě), vyhlídkové lety nad Krkonošemi. Možnost podnikat výlety i na polskou část Krkonoš (hraniční přechod Pomezní Boudy vzdálen cca 20 km).
TOPlist