Poloha a dosažitelnost

Pension leží přímo v centru Harrachova, na hlavní ulici, orientační bodem je kostel, pension se nachází hned vedle kostela. Z pensionu je krásný výhled na Čertovu horu,skokanské můstky, sjezdovky a lanová dráha jsou pouhých 200m od pensionu. V těsné blízkosti pensionu je mnoho restaurací, pekárna, obchod, hřiště atd.

  Vybavení a služby

Pension má 5 dvou až pětilůžkových pokojů (sprcha,WC,TV+SAT)a 1 apartmán (2 oddělené místnosti,sprcha,WC,TV,kuchyňka) V pensionu jsou dvě společenské místnosti, dětský koutek a dvě plně vybavené kuchyně. Je možno objednat pobyt i bez snídaní. U pensionu je velká a upravená zahrada s dětským hřištěm, ohništěm, terasou s grilem. Pension má vlastní osvětlené parkoviště. Máme úschovnu kol a lyží, nabídneme půjčovnu kol 50m, půjčovna lyží 100m - sleva 15%, sleva na dětskou lyžařskou školu 100m - 15%.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Bobová dráha, golf, minigolf, tenis, věhlasná sklárna s možností prohlídky a muzeem skla, muzeum hornictví, krkonošské muzeum, lanové centrum, nordic walking, množství turistických tras po Krkonoších, ale i po blízkých horách Jizerských. Cyklistika a s tím související krkonošské cyklobusy, které vás odvezou a přivezu na různá místa v Krkonoších (zastávka je přímo před pensionem), nabídneme i množství zámků a hradů v blízkém i vzdálenějším okolí. A samozřejmě lyžování a to jak běžecké, tak sjezdové, čtyřsedačková lanovka je pouhých 200m a to samé lze říct o začátku tras běžeckých.

Zpět


TOPlist
  Pension Familia Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Familia
Ceník ubytování a stravování