Poloha a dosažitelnost

Vrchlabí, horské město, se rozkládá v údolí horního toku Labe pod svahy Předního Žalého a Jankova kopce v nadmořské výšce 477 metrů. Má ideální polohu uprostřed horského masívu Krkonoš a je právem nazýváno vstupní bránou do Krkonoš. Pension EVA se nachází v klidné vilové čtvrti (přesto jen 10 minut pěší chůze k centru města). Popis cesty: Od Jičína směr Nová Paka a Vrchlabí. Ve Vrchlabí u benzínové pumpy "Benzina" na křižovatce rovně 2km směr Špindlerův Mlýn, u servisu "Opel" vlevo na centrum, po 1km opět vlevo do kopce (Jankův kopec) k Pensionu EVA.

  Vybavení a služby

Kapacita pensionu je 20 lůžek. K dispozici jsou 3 apartmány (1 apartmán má dva 2-lůžkové pokoje, sprchu, toaletu a kuchyň), dále 2,3 nebo 4-lůžkové pokoje s balkony, sprchou, toaletou a kuchyní. Veškeré pokoje jsou zcela nově vybudované, tudíž uspokojí i velmi náročného zákazníka. Dům je vytápěn plynovým topením. V pensionu je též jídelna, biliard, televize se satelitem, bar. K dispozici je též sluneční terasa se zahradním nábytkem a krbem (večerní grilování po domluvě možné). Okrasná květinová zahrada, která pension obklopuje, je využívána často rodinami s dětmi. Parkoviště aut je na pozemku pensionu. Cesta vozem přímo k pensionu je přístupná i v zimě. Pension stojí 500m od centra města. Majitelka pensionu je Vám vždy k dispozici a ráda Vám pomůže při plánování výletů. Stravování: Snídaně - bufetová, domácí produkty - marmelády, džemy, koláče, moučníky. Přímo v pensionu je půjčovna horských kol, zapůjčení turistických map možné. Celoroční provoz. Majitelka hovoří německy.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pěší turistika (pramen Labe, Sněžka, Labský vodopád, kabinová lanovka na Černou horu, Harrachov s Mumlavským vodopádem), cykloturistika, tenisové kurty, koupání, rybaření, golf. V zimě lyžování, snowtubing, sáňkařské dráhy v délce 4km, bruslení, paragliding, jezdectví, vodní sporty, sportovní létání, letecká škola, vyhlídkové lety. Půjčovna lyží a lyžařská škola (50m od pensionu). Kulturní vyžití, historické památky, zámecký park, klášter - koncerty atd. Rozhledna Žalý, Zoo Dvůr Králové, skalní města: Adršpašsko-teplické skály, Prachovké skály, Broumovské stěny, Bozkovské jeskyně, pevnosti: Josefov, Dobrošov, hrady a zámky.

Zpět


TOPlist
  Pension EVA Vrchlabí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension EVA
Ceník ubytování a stravování