Poloha a dosažitelnost

Rodinný pension se nachází v klidné části Svobody nad Úpou, téměř u lesa a s nádherným výhledem do údolí, nedalekých Janských Lázních a na Sněžku. Udržované parkoviště a přístupová silnice umožňuje snadnou dostupnost po celý rok.

  Vybavení a služby

Apartmán v přízemí: vlastní vchod, velká koupelna se sprchovým koutem a WC, společenská místnost s krbem, kuchyňka, 2 ložnice. Apartmán v patře: společenská místnost s kuchyňkou, WC, 3 ložnice, balkon. Venkovní bazén 10x4,5m s pískovou filtrací, terasou s posezením a zahradním grilem. Dvě vlastní parkoviště před domem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Vlakové a autobusové nádraží se zastávkou skibusu/cyklobusu pouhých 10 min pěšky od domu. Skiresort Pec pod Sněžkou s lanovkou a 9 vleky je vzdálen 10km, v Janských Lázních se svezete na Černou Horu kabinovou lanovkou a můžete využít 8 vleků, běžecké tratě začínají 200m od domu. Krytý bazén, sport. centrum Olymp v Trutnově (10km), ZOO Dvůr Králové (27km), rehabilitace a masáže v Janských Lázních (2km). V centru obce obchůdky, restaurace, bowling, možnost objednávky sauny a masáží.

Zpět


TOPlist
  Pension Dvořáček Svoboda nad Úpou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Dvořáček
Ceník ubytování a stravování