Pension DORO - Poloha, Služby, Okolí

Pension DORO

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension DORO se nachází zhruba 100m od centra obce Černý Důl, který patří k nejhezčím místům Krkonoš. Toto rekreační středisko leží na úpatí Černé hory (1299 m.n. m.) ve výšce 684 m. n. m. nedaleko od Trutnova, Jánských Lázní, Vrchlabí či Špindlerova Mlýna.
Vybavení a služby
Na hl. budově jsou pokoje 2-6 lůžkové s vlastním sociálním zařízením. Na apartmánech jsou 2-4 lůžkové pokoje vždy s předsíňkou, soc. zařízením a dvěmi ložnicemi. V pensionu se nacházejí i dvě společenské místnosti s TV, SAT, DVD. Místnost k úschově bot, lyží a kol. Parkování přímo u pensionu. V zahradě je venkovní posezení s grilem, osvětlením pro max. 16 osob.Zahradní houpačka a lavička. K zapůjčení jsou i lehátka a sluneční deštník. K dispozici je i dětská postýlka (děti do 86 cm a 14kg) a dětská židlička.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Černý Důl patří k nejhezčím místům Krkonoš. Toto rekreační středisko leží na svahu Černé hory (1299m) ve výšce 700 m.n.m. u města Vrchlabí. V létě nabízí Černý Důl mnoho kilometrů značených turistických cest, vedoucích až na hřebeny Krkonoš. Volný čas si můžete zpříjemnit zapůjčením horských kol, tenisem, jízdou na koni nebo pobytem na koupališti. V zimě jsou pro sjezdaře připraveny lyžařské vleky a osvětlená sjezdovka, lyžařská škola a dětský vlek. Běžkaři mohou využít běžecké tratě. Uvolnění a odpočinek Vám poskytne návštěva sauny, bazénu, masáží, kuželek a kulečníku v hotelu Aurum.
TOPlist