Pension Baron

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na úpatí Krkonoš u města Vrchlabí v klidném prostředí vhodném pro rekreaci a odpočinek. Pension Baron byl otevřen v roce 1997 a je plně zaveden. Přestože je pension vhodný především pro rodinnou rekreaci, díky kapacitě 25 lůžek je též možné jej využít pro podnikové školení, večírky, svatby, rodinné oslavy a jiné společenské akce. Nabízí se zde také možnost si celý pension zarezervovat.
Vybavení a služby
Návštěvníkům je k dispozici celkem 9 pokojů kde každý jednotlivě disponuje samostatným sociálním zařízením (WC, umyvadlo, vana) a součástí vybavení je též barevná televize s příjmem 14-ti programů. Nemalou předností penzionu je kuchyň, která nabízí velký výběr jídel a krkonošských specialit, které Vás jistě překvapí nejen svou chutí, ale i přijatelnými cenami. Další součástí pensionu je také bohatě zásobený bar, který nabízí kromě množství alkoholických i nealkoholických nápojů též točené pivo Budvar a je umístěn samostatně odděleně od restaurace.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní rekreace je především vhodná pro pěší turistiku, cykloturistiku, koupání, houbaření, návštěvy památek a nabízí též bohaté kulturní a sportovní vyžití v blízkém okolí. Zimní rekreace je samozřejmě příhodná především pro běžkové i sjezdové lyžování jak pro zdatné lyžaře, tak i pro začátečníky a děti. V přímém okolí je více než 10 lyžařských vleků a sjezdovek s různými stupni obtížnosti. Personál pensionu Baron Vám velmi rád poskytne informace o dalších možnostech místního kulturního a sportovního vyžití.
TOPlist