Orea Resort Horal

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Silniční: • rychlostní silnice Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn • rychlostní silnice Praha - Poděbrady - Jičín - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn • Brno – Letovice – Svitavy – Litomyšl – Hradec Králové – Hořice – Nová Paka – Vrchlabí – Špindlerův Mlýn • Ostrava – Příbor – Hranice na Moravě – Olomouc – Mohelnice – Moravská Třebová – Litomyšl – Hradec Králové – Hořice – Nová Paka – Vrchlabí – Špindlerův Mlýn. Autobusové - Praha - Špindlerův Mlýn (a rovněž z většiny krajských měst). Železniční - žel st.Vrchlabí (20km od Šp.Mlýna). Letecké - letiště Praha - Ruzyně vzdálené cca 150km. Hraniční přechody: Harrachov - Jakuszyce 55km, Pomezí Boudy - Ogorzelec 60km, Královec - Lubawka 72km, Habartice - Zawidów 115km, Hrádek n. Nisou - Zittau 105km.
Vybavení a služby
Gastronomické služby:snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, možnost objednání polopenze, popřípadě výběr á la carte dle jídelního lístku v hotelové restauraci. Pro gurmánský zážitek doporučujeme návštěvu: restaurace á la carte s 60 místy „Restaurace Panorama“, bufetová restaurace se 200 místy „Ski restaurant“. K posezení se skleničkou Vás zve: denní bar s foyer - k dispozici 60 míst „Snowboard Barů Krásy okolních panoramat a přírody lze obdivovat z letní terasy s 50 místy (kromě příjemného posezení nabízí pohled na nejkrásnější vrcholy Krkonoš). Ke sportovnímu vyžití je k dispozici: stolní tenis či tenisový kurt (v zimě tenisová hala), víceúčelové hřiště (zimě je využíváno jako přírodní kluziště) - košíková, odbíjená, malá kopaná, nohejbal, fitcentrum, kuželna, půjčovna sportovních potřeb. Pro oddech: kulečníková herna, minigolf s možností osvěžení nápoji a zmrzlinou na přilehlé letní terase, relax centrum - masáže, zábaly, sauna ....

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hotel nabízí širokou nabídku relaxačních služeb. Může vyzkoušet či navštívit: bazén a whirlpool, sauna a římská parní lázeň, floatig, solarium, relaxační či reflexní masáže, rašelinové či parafínové zábaly, terapie lávovými kameny, obličejové masky, zábaly rukou nebo nohou nebo zad.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz