Poloha a dosažitelnost

Moravská bouda leží Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané Sedmidolí, v nadmořské výšce 1220m. V zimním období není možné parkovat u Moravské boudy. Možnost parkování je u Špindlerovy boudy nebo na hlídaném parkovišti P3 u Medvědína. Dopravu osob a zavazadel od aut příp. autobusu zajišťujeme sněžným skútrem nebo rolbou (tato služba je v ceně pobytu - při příjezdu a odjezdu).

  Vybavení a služby

Chata má celoroční provoz a svým hostům nabízí ubytování v kapacitě 54 lůžek ve 14 pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a umyvadlem, televizorem, rádiem a telefonem s přímou volbou. Příjemné prostředí a domácí nálada na Vás čeká i u nás v restauraci, kde je též salónek s kulečníkem a šipkami + půjčování společenských her. V podkrovních prostorech jsou k dispozici 2 učebny. Objekt je možno využít také pro školení, firemní akce, rekvalifikační kurzy, dětské tábory, školy v přírodě apod.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Moravská bouda je svou polohou a nadmořskou výškou (1220m n.m.) jedinečnou základnou pro zimní i letní turistiku. Je zde lyžařský vlek Davidovky (střední obtížnost, délka 1200m) a vlastní vlek cca 250m. Pro běžkaře jsou zde připraveny upravené běžecké tratě, sáňkování a koulování je možné už dnes. Máme ideální sněhové podmínky.

Zpět


TOPlist
  Moravská Bouda Špindlerův Mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Moravská Bouda
Ceník ubytování a stravování