Poloha a dosažitelnost

Objekt leží na úpatí 1300m vysoké Černé hory, 15km od Trutnova směr na Pec pod Sněžkou. Chalupa se nachází v klidné části Janských Lázní přímo u lesa, 5 min. chůze od centra a zastávky autobusu, parkování u objektu.TÝDENNÍ POBYTY (mimo zimních)SLEVA 20 %

  Vybavení a služby

Pokoje jsou se sociálním zařízením, společenská místnost, sauna,wifi,fotbálek,šipky,venkovní šachy,půjčovna lyží snowboardů a skialpových lyží přímo v objektu. Dvě kompletně vybavené kuchyně - možnost vaření. Dva balkóny s krásným výhledem a sluníčkem od rána do podvečera. V létě možnost posezení u ohně a grilování.Pro děti houpačka, pískoviště, trampolína.Domácí zvířata ano.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Ideální místo pro zimní sporty, začátečníky i nejnáročnější sjezdaře i běžkaře. V létě cykloturistika, pěší horské tůry - celoroční provoz kabinové lanovky. Krytý bazén v blízkosti objektu (100m), lanová dráha 10 min. chůze, lyžařský vlek 150m, nejbližší restaurace 100m, diskotéka 500m, minigolf 500m, sportovní hala 400m, lanové centrum, bowling, možnost lázeňských procedur a masáží od profesionálního fyzioterapeuta.

Zpět


TOPlist
  Merlin Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Merlin
Ceník ubytování a stravování