PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Merlin

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží na úpatí 1300m vysoké Černé hory, 15km od Trutnova směrem na Pec pod Sněžkou. Chata se nachází v klidné části Janských Lázní, na jižním svahu, přímo u lesa, s výhledem na kolonádu a lázeňské objekty, 5 minut chůze od centra a zastávky autobusu. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejezdí zde žádná auta.
Vybavení a služby
Pokoje a apartmány jsou se sociálním zařízením, dvě kompletně vybavené kuchyně - možnost vaření. Dva balkóny s krásným výhledem a sluníčkem od rána do podvečera. Wifi. Velká společenská místnost 36m2, možnost školení, sauna, fotbálek, šipky, venkovní šachy, půjčovna lyží, snowboardů a skialpových lyží přímo v objektu. V létě možnost posezení u ohně a grilování. Pro děti houpačka, pískoviště, odrážedla, trampolína. Domácí zvířata ano. Parkování u chaty v ceně, ložní povlečení v ceně, ručníky na vyžádání. Majitel bydlí na chatě v podkroví.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální místo pro zimní sporty, začátečníky i nejnáročnější sjezdaře i běžkaře. V létě turistika, cykloturistika, horské tůry, sáňkařská dráha, jízda na koloběžkách, horolezecká stěna, celoroční provoz kabinové lanovky. Před chatou fit park, krytý bazén 100m, lanová dráha 10 min. chůze, lyžařský vlek 150m, minigolf 500m, sportovní hala 400m, sportovní hřiště 150m, lanové centrum, stezka v korunách stromů, bowling. Možnost lázeňských procedur a masáží od profesionálního fyzioterapeuta. Nejbližší restaurace 100m, diskotéka 500m. Baldův svět v Mladých Bukách, bobová dráha.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz