Poloha a dosažitelnost

Ludvíkova bouda je typicky roubená stavba, ležící na hranici KRNAPu v nadmořské výšce 800m, u horské silničky, vedoucí z Jánských Lázní na Černou horu - cca 1km po svahu od dolní stanice lanovky. Výhodná poloha penzionu zajišťuje výbornou dostupnost k lyžařským vlekům (sjezdovka 100 m od objektu). Deset metrů od objektu, projíždí nová (nejmodernější v ČR) 8- místná kabinková lanová dráha "Černohorský expres" . Ludvíkova bouda je v provozu celoročně a je vhodná zejména pro školy v přírodě, ozdravné pobyty, lyžařské kursy,rodinné rekreace, školení, semináře atd.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí ubytování ve 2-5ti lůžkových pokojích. 25 pokojů je s teplou a studenou vodou - sprchy a WC na poschodích, 3 pokoje mají vlastní sociální příslušenství. K volné zábavě slouží společenská místnost s terasou a TV, venku před objektem pak hřiště pro mini fotbal a jiné hry, dětský koutek se skluzavkou a ohniště nebo gril. Parkovat můžete na bezplatném parkovišti u objektu. Po celý den je v provozu restaurace s terasou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Milovníci zimních sportů ocení bezprostřední blízkosti lyžařských tratí -100 od sjezdovky - které jsou uměle zasněžovány s možností nočního lyžování. K dispozi je i oblíbená sáňkařská dráha. V letních měsících se z přírody mohou těšít příznivci pěší turistiky i cykloturistiky. Nabízejí se i zajímavé výlety po KRNAPu, ale i do Teplickoadršpašských skal, Špindlerova Mlýna, do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Přímo v Jánských Lázních naleznete krytý bazén, minigolf a momi jiné i Disco-club.

Zpět


TOPlist
  Ludvíkova bouda Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ludvíkova bouda
Ceník ubytování a stravování