Kulturní dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na trase Trutnov - Pec pod Sněžkou, 15km severně od Trutnova odbočíte do Žacléře. Se svojí polohou je Kulturní důmv Žacléři ideální pro strávení zimní dovolené spojené s lyžováním na blízkém lyžařském vleku: ARAKIS, BRET. V letní sezoně je možné provozovat výlety na kolech po cyklistických trasách či pěší turistiku po nádherných stezkách.
Vybavení a služby
Kulturní dům je vybaven 6 pokoji s kapacitou 2-4 lůžek. Každý pokoj je vybaven samostatnou či společnou koupelnou s WC a sprchou. Na některých pokojích je k dispozici varná konvice s hrníčky a sklenicemi. Ve spodních pokojích je k dispozici kuchyňka s varnou konvicí a ledničkou. Snídani lze domluvit v Restauraci KAHAN, která se nachází přímo v Kulturním domě. Součástí Kultuního domu je i taneční sál na konání plesů, diskoték, či pořádání firemních a soukromých akcí - kapacita 120 lidí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima - lyžařské areály: Ski areál ARAKIS Prkenný důl, Ski areál BRET Prkenný důl. Léto: bývalý uhelný Důl Jan Šverma - exkurze, pevnost Stachelberg - prohlídka, tenisové, volejbalové a fotbalové hřiště - pronájem.
TOPlist