PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Krušnohorský penzion Javor

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v horském městečku na náhorní planině Krušných hor ve výšce 900 m n.m. Do Horní Blatné se dostanete: • vlakem - trať 142 K.Vary dolní nádraží - Potůčky - JohannGeorgenStadt • autobusem - linka 421103 K.Vary- Ostrov - Potůčky • autem: 1) Do Ostrova nad Ohří a dál po silnici č.221 směr Potůčky přes Hroznětín, Merklín, Pstruží a Pernink až do Horní Blatné. 2) Z Chomutova směr Hora svatého Šebastiána (silnice č.7), z ní odbočit vpravo po silnici 223 směr Boží Dar, z Božího Daru na Ryžovnu a Horní Blatnou. 3) Z Karlových Varů odbočit z autostrády směr Nejdek po silnici 220; v Nejdku na náměstí doprava směr Vysoká pec - Nové Hamry. V Nových Hamrech u hotelu Seifert doprava směr Horní Blatná (cesta z Nových Hamrů do Horní Blatné se v zimě neudržuje - zimní alternativa: v Nejdku doprava po silnici 219 na Pernink a v Perninku doleva na Horní Blatnou)
Vybavení a služby
Prostorné a světlé pokoje jsou vybaveny vlastním hygienickým zařízením (sprcha, WC, umyvadlo), televizí a internetem. Prostorná společenská místnost s krbem slouží jen pro ubytované ke stravování, setkávání či hraní společenských her. Pro hosty vaříme domácí jídla české a slovenské kuchyně. Penzion je vybaven uzamykatelnou lyžárnou a kolárnou. Parkování je zajištěno vy vlastním soukromém parkovišti zdarma. K penzionu patří zahrada a venkovní posezení u ohniště s grilem. Kromě ubytování poskytujeme též pořádán malých rodinných či firemních akcí (možno i s pečením prasete do 35 kg), praní prádla... V penzionu je stálá služba 24 hodin denně.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí se nalézá několik lyžařských areálů různé úrovně: Pernink 1,5km, Potůčky 6km, Boží Dar 15km, Klínovec 18km, Oberwiesenthal 20km. V těsné blízkosti Horní Blatné prochází lyžařská Krušnohorská magistrála s napojením přímo do města. V létě se tato magistrála mění na cyklistickou Krušnohorskou magistrálu, která se táhne od Chebu až k Děčínu a měří cca 250km. Podél její trasy lze nalézt spoustu turistických cílů - rozhledny, hrady a zříceniny, přírodní pozoruhodnosti a krásy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz