TOPlist

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v klidné části centra obce Horní Blatná. Je dosažitelná autem, autobusem i vlakem. Možnost parkování pro 3 auta u objektu.
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 11 osob v 5 ložnicích. Chata se pronajímá jako celek. Maximální obsazenost 9 dospělých + 2 děti do výšky 150cm (délkově nastavitelné postýlky do 150cm). V objektu v I.patře se nachází 4 samostatné ložnice + jedna ložnice dětského pokoje. Jedna ložnice velká třílůžková, dvě ložnice malé dvoulůžkové, jedna ložnice velká dvoulůžková spojená s dětským pokojem se dvěma délkově nastavitelnými lůžky. K dispozici je dětská postýlka a dětská židlička. V přízemí se nachází velká společenská místnost s kuchyňský koutem, sporákem, pecí a posezením. Dále místnost s infrasaunou. Sociální zařízení přízemí - WC, sprchový kout, pisoár, umyvadlo. Sociální zařízení I.patro - WC, umývátko. Vytápění objektu je elektrickými přímotopy + společenská místnost v přízemí a sociální zařízení v přízemí podlahové topení. Společenskou místnost je rovněž možno přitápět pomocí pece na tuhá paliva. Stravování je možné v objektu a nebo v několika místních restauracích - Restaurant Faustův dvůr, Penzion Bohemia, Hotel Modrá hvězda, Hotel Ochsendorf, Koliba U medvěda. Vybavení kuchyně - sklokeramická varná deska dvouplotýnková, elektrická horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, varná konvice, kávovar, nádobí pro 11 osob. Sporák na tuhá paliva. Infrasauna pro 4 osoby. Připojení k WIFI zdarma! V objektu není televize.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V obci Horní Blatná ani v přilehlých obcích není umístěn výběrní bankomat. S touto informací je nutné předem počítat a vybavit se patřičným finančním obnosem pro placení v hotovosti!!! U objektu je volejbalové hřiště a pingpongový stůl. Historická hornická obec Horní Blatná, Skiareál Potůčky vzdálený 6 km, Skiareál Plešivec vzdálený 7km, Aquacentrum Agricola Jáchymov 17km, Horský statek, biosýry, řeznictví, mlékárna ze dvora - Abertamy 6km, Ski areál Neklid 16km, Ski areál Klínovec 20km. Restaurace Faustův Dvůr Horní Blatná Možnosti koupání: vodní nádrž Lesík, přehrada Tatrovice, koupaliště Horní Blatná, vodní nádrž Přebuz, aquapark Jáchymov, Děpoltovický rybník, Velký rybník Hroznětín, rybník Šindelová - Tajch. Blízká lyžařská střediska: Plešivec, Pernink, Potůčky
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz