Poloha a dosažitelnost

Chata Jindřichův dům se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí Východních Krkonoš, v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 1030m. Pokud se k nám do Pece vydáte automobilem, můžete v letním období parkovat přímo u chaty. Pec pod Sněžkou je snadno dostupná autobusovou dopravou zejména z Prahy. Pokud budete cestovat vlakem, dojedete pouze do Svobody nad Úpou. Dále musíte pokračovat některým z autobusů, které staví přímo u vlakového nádraží.

  Vybavení a služby

Na chatě Jindřichův dům Vás můžeme ubytovat ve 2,3,4 a 5lůžkových pokojích. Na každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou společné na patře. K dispozici jsou u nás dětské postýlky a vaničky. Stravování je zajištěno formou polopenze. V letním období lze domluvit ubytování se snídaní. Večer můžete posedět v našem útulném baru, nebo v klidu sledovat televizi v prostorné jídelně, kde máme připojení k internetu přes Wifi zdarma a knihovnu s knižními novinkami. Na chatě je společenská místnost, kde si můžete zahrát ping-pong, stolní fotbálek, kulečník či různé deskové hry. Hračky, hrací koberec, kreslící potřeby a dětské knížky najdou děti v dětském koutku. Provozujeme relaxační masáže, bylinkové terapie a relaxovat u nás můžete ve finské, nebo infra sauně.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Přitažlivost Krkonoš spočívá v jejich neobyčejné rozmanitosti. Vždyť za dvě až tri hodiny můžete vystoupat od úpatí až na hřebeny. Projdete přitom bohatými bučinami, horskými smrkovými pralesy, spletitým houštím kleče, zdoláte prudké srázy ledovcových karů... Můžete obdivovat pestrý svět horské flóry a fauny, který je živým svědectvím, že právě Krkonoše se staly v dávné minulosti křižovatkou, kde se setkala severská a alpská příroda. Z turistických tras bychom Vám doporučili např. výlet na nedalekou Černou horu, rašeliniště na Světlé hoře s mocností rašeliny až 2,5m. Určitě se Vám bude líbit na nově otevřené rozhledně Hnědý Vrch, lehko dostupná je turistická trasa okolo Pece, Vlčí Jámy A to nejkrásnější nakonec! Z vrcholu Sněžky ve výšce 1602m nad mořem se můžete za pěkného počasí těšit z neopakovatelných pohledů do hlubin Obřího dolu i z dalekých výhledů do českého a polského podhůří Krkonoš.

Zpět


TOPlist
  Jindřichův dům Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Jindřichův dům
Ceník ubytování a stravování