Chalet Hřebenka - Poloha, Služby, Okolí

Chalet Hřebenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme ubytování v Harrachově v krásné a klidné vilové čtvrti Hřebenka, která se nachází v blízkosti centra města, lyžařského areálu Čertova hora a skokanských můstků - cca 8 min pěšky a 5 min na lyžích. Nedaleko jsou i běžecké trasy, stezky pro horská kola, které vedou kolem Mumlavských vodopádů, dětský lyžařský vlek včetně lyžařské školičky a v létě tenisové kurty, koupaliště, golf a minigolf.
Vybavení a služby
Ubytování je možné v jednotlivých pokojích nebo v rodinných apartmánech. U všech pokojů a apartmánů je balkón nebo terasa. K dispozici je TV/SAT a WiFi. Koupelny jsou vybaveny fény a hotelovou kosmetikou. Pro Vaši relaxaci je k dispozici vnitřní bazén s protiproudem. V domě jsou 2 plně vybavené kuchyně (nádobí, lednice, sporák, MW, fritovací hrnec, kávovar a varná konvice) s jídelnami a dětskými koutky. Apartmány mají vlastní kuchyňky. Před domem je parkoviště s kapacitou 8 míst. Vybavení pro rodiny s dětmi: dřevěná dětská postýlka, podložka na přebalování, dětská jídelní židlička, vanička, stupínky k umyvadlu, boby, plastové sáně, ježdíky a dětský koutek v jídelně.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Lyžařský areál Čertova hora (850m) a Rýžoviště, areál Zákoutí s dětským lyžařským vlekem (300m), skokanské můstky, běžecké trasy, lyžařské školy, půjčovny lyží, krytá tenisová hala, bazény, sauny, masáže. Letní aktivity: Stezky pro horská kola, půjčovny kol, turistické stezky, tenisové kurty (300m), koupaliště (300m), minigolf, golfové hřiště s 9 jamkami (3,5km). Autobusové spojení: 5 min od autobusového nádraží. Vlakové spojení: 5km od nádraží, z nádraží jezdí skibus do centra a odtud je to 8 min pěšky k domu.
TOPlist