Hotel Vápenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Svou polohou je hotel vhodný pro zimní i letní dovolenou. V zimní sezóně lze navštívit několik lyžařských středisek nebo využít běžkařských tras. V letních měsících doporučujeme pěší výlety a cykloturistiku.
Vybavení a služby
Celková kapacita hotelu je 90 lůžek. Ubytovat se lze ve třech, čtyř a šesti lůžkových pokojích a dvou apartmánech. Každý pokoj je standardně vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchnou nebo vanou. Stravování Zaměřujeme se především na českou tradiční kuchyni s využitím lokálních zdrojů. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v případě vegetariánské stravy nebo různých diet a pro skupiny připravíme kompletní jídelníček. Každý den pro vás pečeme čerstvé housky. Snídaně jsou podávany formou švédských stolů standardně v době od 8:00 do 9:30. Obědy podáváme v době od 12:00 do 14:00 s možností výběru ze dvou hotových jídel. Návštěvník restaurace si může vybrat z minutkového jídelního lístku. Večeře výběrem ze dvou hotových variant se podává od 18:00 do 19:30.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Lyžování na Staré Celnici - 650m dlouhý lyžařský vlek je vzdálen cca 150m od hotelu. Celková délka tratí je 2,4km v různých obtížnostech. Na své si tak přijdou začátečníci i pokročilí lyžaři. Skiresort Pec pod Sněžkou/Janské Lázně, Skimu Malá Úpa, Skiport Velká Úpa, Skiareál Mladé Buky. Nedaleko hotelu vede běžkařská trasa Lysečinská, která se po pár kilometrech napojuje na Krkonošskou magistrálu. Na běžkách se tak můžete vydat v podstatě do celých Krkonoš • Letní aktivity: Pěší turistika, cykloturistika, osvětlený tenisový kurt s umělým povrchem 2 km od hotelu, koupání - nový krytý bazén v Janských Lázních, koupaliště a krytý bazén v Trutnově, golf v Mladých Bukách, Relax park s bobovou dráhou a Monkey park v Peci pod Sněžkou, lanová dráha na Sněžku nebo Černou Horu.
TOPlist