Hotel Starý Mlýn - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Starý Mlýn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v části Rokytno, asi 500m od horního náměstí Rokytnice nad Jizerou, v místě, kde se údolí začíná zvedat do horských strání. Bezproblémový dojezd osobním automobilem až k hotelu i v zimě po udržované silnici s hlídaným placeným parkovištěm přímo u budovy, v létě bezplatným. Autobusové nádraží 300m, vlakové 5km.
Vybavení a služby
V celém objektu je bezplatné Wi-Fi i LAN připojení. Hotel je vybaven převážně dvoulůžkovými, ale i jedno- až čtyřlůžkovými pokoji vždy s komletním sociálním zařízením a TV se SAT. příjmem a bezplatným internetovým WiFi připojením. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Je zde také jedno apartmá (4+1+1+1) s WC, vanou a sprchou. Nově 2x 4-lůžkový APARTMÁN-STUDIO ve stylovém domku 30m od hotelu s kompletním příslušenstvím a kuchyňkou. Ideální pro rodiny s dětmi. Celková kapacita hotelu činí 70 lůžek. Nekuřácká jídelna s kapacitou 50 míst a mini barem. Restaurace - vinárna s barem o kapacitě 60 míst s možností tanečního parketu a živou nebo reprodukovanou hudbou. Vinárnu je možno využít i jako prostor pro školení či jako salonek pro uzavřenou společnost. Je vybavena DATA projektorem, DVD, video a audio technikou. Otevírací doba restaurace se řídí dle sezóny a obsazenosti hotelu. V období od 1.4. do 30.11.2014 hotelová restaurace není v provozu. Hotel poskytuje stravování formou polopenze. Snídaně jako teplý i studený švédský stůl a večeře servírované, formou čtyřchodového menu - polévka, hlavní chod, salátový bar a desert. K dispozici je klubovna s billiardem, šipkami, stolním tenisem a TV-SAT, ADSL a WiFi připojením, WELLNESS: nově zrekonstruovaná SAUNA, TERAPIE (reiki terapie, reflexologie,...), vlastní MOTOKÁROVÁ DRÁHA, půjčovna horských kol, v zimě lyží, snowboardů a lyž.vybavení, popř. sáněk. Dále vlastní zahrada s možností grilování a otevřeného ohně.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hotel má jedinečnou polohu, zejména v zimní sezóně. Čtyři lyžařské vleky jsou vzdálené 50-100m a hlavní lyžařské středisko Horní Domky 3 min. autem nebo SKIBUSEM s možností zpětného dojezdu na lyžích až k hotelu. Dále jsou k dispozici upravované běžkařské tratě navazující na systém tras v celých Krkonoších. V obci je mnoho možností využití volného času jako jízda na saních tažených koňmi, snowtubing, noční lyžování, celoročně sportovní hala, bowling a kuželna, v létě tenisové kurty a fotbalové hřiště, vlastní MOTOKÁROVÁ DRÁHA nebo sjíždění sjezdovky na terénních koloběžkách. Množství turistických a cyklistických tras všech kategorií náročnosti. V létě a na jaře je možno využít blízkou řeku Jizeru ke sjíždění na kanoích či raftech nebo k rybaření v pstruhových vodách (povolenky zajistí majitel hotelu).
TOPlist