TOPlist

Hotel Starý Mlýn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v části Rokytno, asi 500m od horního náměstí Rokytnice nad Jizerou, v místě, kde se údolí začíná zvedat do horských strání. Bezproblémový dojezd osobním automobilem až k hotelu i v zimě po udržované silnici s hlídaným placeným parkovištěm přímo u budovy, v létě bezplatným. Autobusové nádraží 300m, vlakové 5km.
Vybavení a služby
V celém objektu je bezplatné Wi-Fi i LAN připojení. Hotel je vybaven převážně dvoulůžkovými, ale i jedno- až čtyřlůžkovými pokoji vždy s komletním sociálním zařízením a TV se SAT. příjmem a bezplatným internetovým WiFi připojením. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Je zde také jedno apartmá (4+1+1+1) s WC, vanou a sprchou. Nově 2x 4-lůžkový APARTMÁN-STUDIO ve stylovém domku 30m od hotelu s kompletním příslušenstvím a kuchyňkou. Ideální pro rodiny s dětmi. Celková kapacita hotelu činí 70 lůžek. Nekuřácká jídelna s kapacitou 50 míst a mini barem. Restaurace - vinárna s barem o kapacitě 60 míst s možností tanečního parketu a živou nebo reprodukovanou hudbou. Vinárnu je možno využít i jako prostor pro školení či jako salonek pro uzavřenou společnost. Je vybavena DATA projektorem, DVD, video a audio technikou. Otevírací doba restaurace se řídí dle sezóny a obsazenosti hotelu. V období od 1.4. do 30.11.2014 hotelová restaurace není v provozu. Hotel poskytuje stravování formou polopenze. Snídaně jako teplý i studený švédský stůl a večeře servírované, formou čtyřchodového menu - polévka, hlavní chod, salátový bar a desert. K dispozici je klubovna s billiardem, šipkami, stolním tenisem a TV-SAT, ADSL a WiFi připojením, WELLNESS: nově zrekonstruovaná SAUNA, TERAPIE (reiki terapie, reflexologie,...), vlastní MOTOKÁROVÁ DRÁHA, půjčovna horských kol, v zimě lyží, snowboardů a lyž.vybavení, popř. sáněk. Dále vlastní zahrada s možností grilování a otevřeného ohně.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hotel má jedinečnou polohu, zejména v zimní sezóně. Čtyři lyžařské vleky jsou vzdálené 50-100m a hlavní lyžařské středisko Horní Domky 3 min. autem nebo SKIBUSEM s možností zpětného dojezdu na lyžích až k hotelu. Dále jsou k dispozici upravované běžkařské tratě navazující na systém tras v celých Krkonoších. V obci je mnoho možností využití volného času jako jízda na saních tažených koňmi, snowtubing, noční lyžování, celoročně sportovní hala, bowling a kuželna, v létě tenisové kurty a fotbalové hřiště, vlastní MOTOKÁROVÁ DRÁHA nebo sjíždění sjezdovky na terénních koloběžkách. Množství turistických a cyklistických tras všech kategorií náročnosti. V létě a na jaře je možno využít blízkou řeku Jizeru ke sjíždění na kanoích či raftech nebo k rybaření v pstruhových vodách (povolenky zajistí majitel hotelu).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz