Hotel Seifert

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační a chalupářská oblast Nové Hamry leží v malebném údolí při soutoku Rolavy a Bílého Potoka. Obec obklopují lesnaté vrchy z nichž nejimpozantněji působí masiv Tisovského vrchu (Pajndl) s historickou, kamennou rozhlednou. Údolí Rolavy je branou do přírodního parku Jelení vrch. Hotel Seifert se nachází přímo v centru Nových Hamrů. Můžete se k nám dostat jak autem, tak autobusem i vlakem. Pro automobilisty je připraveno dostatečné množství parkovacích kapacit. Ty, kteří dávají přednost cestování hromadnými dopravními prostředky, potěší zastávka autobusu přímo před hotelem a vlakové nádraží vzdálené sotva 300m od hotelu. Cykloturisté jistě ocení dopravu i s koly prostřednictvím cyklobusu a cyklovlaku. GPS: 50°21'35.441"N, 12°43'9.476"E
Vybavení a služby
Hotel Seifert nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových,třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny a zařízeny tak, aby poskytovaly hostům maximální pohodlí. Součástí pokojů je WC, sprcha, TV-sat a samozřejmostí je bezplatné připojení na internet. Součástí hotelu je nekuřácká restaurace, Grill bar, venkovní zahrádka, společenský sál,úschovna kol, lyžárna,lyžařská škola a turistický kemp za hotelem. V ceně za hotelové ubytování je zahrnuta snídaně. Společenský sál s pódiem může sloužit až pro 200 osob a je v něm možné pořádat kulturní a společenské akce, semináře, školení, módní přehlídky a svatby. Poslouží také účastníkům sportovního soustředění či dětem na škole v přírodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní období je ideální pro cykloturistiku, která je pro své pozitivní působení na organismus v dnešní době velmi vyhledávanou sportovní aktivitou. Nové Hamry leží v srdci Krušných hor a sbíhají se k nim cyklostezky všech stupňů obtížnosti. Svou trasu si tak vyberou všichni příznivci tohoto sportu, ať už to budou rovinaté úseky nebo kopcovité s velkým převýšením. Na pěší turisty zase čekají naučné stezky a historické zajímavosti okolí. Pro lyžaře je v zimě v obci k dispozici sjezdovka,,u kostela". Na běžkaře čekají upravené běžecké tratě, které jsou součástí největšího běžeckého areálu ve střední Evropě. Zde trénuje také náš olympijský vítěz Lukáš Bauer. Výlety do okolí: Vlčí jámy, Rýžovna, rozhledna Blatenský vrch a Tisovský vrch Pajndl, Krušnohorská magistrála,areál Plešivec,Cínovec se starou továrnou, Blatenský příkop, Ježíškova cesta na Božím Daru, Přírodní park Přebuz, Krušnohorský semmering, Hrad Loket, zámek Bečov.
TOPlist