Hotel Prom ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází ve Svobodě nad Úpou na křižovatce dvou hlavních příjezdových komunikací. V obci je zastávka vlaku i autobusu. Příjezd autem: Praha-Jičín-St.Paka-Vrchlabí směr Pec p.Sněžkou, Hradec Králové-Jaroměř-Trutnov-Svoboda n. Úpou nebo Náchod-Úpice-Trutnov směr Pec.p.Sn.-Svoboda n.Úpou.
Vybavení a služby
Kapacita hotelu je 61 pokojů, 48 dvoulůžkových, 11 třílůžkových, 2 apartmány a 1 jednolůžkový pokoj. Možnost 17 přistýlek. Všechny pokoje mají standardní vybavení, předsíň, koupelna se sprchovým koutem, případně vanou, přípojka na TV, SAT, telefon, mini bar, sejf. Pro rodiny je možné využít více lůžkové pokoje s předsíní a kuchyňským koutem. Hostům je k dispozici restaurace s barem, vinárna s diskotékou, salonek a zahradní restaurace.Pro hromadné akce, firmy, kongresy, školení atd., je k dispozici kongresová hala s kapacitou až 250 míst. Dále restaurace s bufetem. Fitness studio, sauna s bazénem, solárium, whirlpool vodní masáže pro 2-4 osoby, masáže. V létě terasa, možnost využití zahrady, sportovní areál, tenisový kurt, hřiště pro míčové sporty - volejbal, basketbal,házená atd. Hotelové služby zajišťuje recepce – fax, buzení, směnárna, prodej doplňkového zboží, pohledy, kosmetika, internetové služby, v zimním období je pro ubytované hosty k dispozici lyžárna s uzamykatelnými skřínkami. Možnost pořádání školení, kurzy nebo kongresovou turistiku - 4 x salonek pro 50 osob. Parkoviště střežené kamerovým systémem a uzamčené za poplatek. Volné parkoviště před hotelem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V letním období je okolí vhodné na turistiku. Nachází se zde množství kulturních a historických památek, např. města Trutnov, Janské Lázně, Vrchlabí - muzeum, zámek, pivovar, Dvůr Králové - ZOO, safari, Kuks, Náchod atd. Možné jsou i výlety do Polska pořádané místní CK. V zimním období lze pobyt využít zejména pro zimní sporty - lyžování, běžky, sjezd. Lyžařský vlek je vzdálen asi 500m od hotelu, další sportovní centra jsou 3 km v Janských Lázních a 12 km v Peci p. Sněžkou (doprava skibusem). Ve všech střediscích je možné si vypůjčit sportovní potřeby, lyže, saně, kola atd. Rovněž je možné zajistit lyžařský výcvik, školu, průvodce a podobně. Kabinová lanovka, Janské Lázně – Černá hora, sedačková na Sněžku v Peci.
TOPlist