Poloha a dosažitelnost

Vlastní doprava - Ostrov - Hroznětín - Merklín - Pernink - Horní Blatná, při přijezdu do obce zahnout doleva na Potůčky. Pod viaduktem v pravo, cca po 400 metrech mezi předposledním a posledním domem na levé straně vjezd k hotelu přes most. Autobus - zastávka Horní Blatná - Majakovského přímo před hotelem. Vlak - zastávka Horní Blatná - z nádraží nalevo, pod viaduktem v pravo, cca po 400 metrech mezi předposledním a posledním domem na levé straně vjezd k hotelu přes most.

  Vybavení a služby

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, telefon. Některé pokoje mají společný balkon, některé jsou mezonetové. Wellness centrum s možností relaxu ve vířivce nebo sauně. Společenská místnost s kulečníkem ( zdarma ), TV s DVD přehrávačem, rádio. Dětské hračky. Možnost posezení. Venkovní dětské hřiště s vybavením, venkovní grill a otevřené ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Léto - Rozmanité pěší i cyklo tůry v prostředí Krušných hor - Vlčí jámy, Blatenská rozhledna, rozhledna Tisovský vrh, Božídarské rašeliniště, Ježíškova cesta. Adrenalinové centrum Plešivec. Zima - běžecké ( Krušnohorská magistrála ) a sjezdové lyžování. Široký výběr ski areálů - nový areál Plešivec, Pernink, Potůčky, Boží Dar, Klínovec, Jáchymov, Nové Město. Celoročně - aqua park Potůčky, Aqua park Agricola Jáchymov ( máme zvýhodněné vstupné ), aqua park Marienberg ( Německo ).

Zpět


TOPlist
  Garni Hotel Ochsendorf Horní Blatná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Garni Hotel Ochsendorf
Ceník ubytování a stravování