Garni Hotel Ochsendorf

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vlastní doprava - Ostrov - Hroznětín - Merklín - Pernink - Horní Blatná, při přijezdu do obce zahnout doleva na Potůčky. Pod viaduktem v pravo, cca po 400 metrech mezi předposledním a posledním domem na levé straně vjezd k hotelu přes most. Autobus - zastávka Horní Blatná - Majakovského přímo před hotelem. Vlak - zastávka Horní Blatná - z nádraží nalevo, pod viaduktem v pravo, cca po 400 metrech mezi předposledním a posledním domem na levé straně vjezd k hotelu přes most.
Vybavení a služby
Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, telefon. Některé pokoje mají společný balkon, některé jsou mezonetové. Wellness centrum s možností relaxu ve vířivce nebo sauně. Společenská místnost s kulečníkem ( zdarma ), TV s DVD přehrávačem, rádio. Dětské hračky. Možnost posezení. Venkovní dětské hřiště s vybavením, venkovní grill a otevřené ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto - Rozmanité pěší i cyklo tůry v prostředí Krušných hor - Vlčí jámy, Blatenská rozhledna, rozhledna Tisovský vrh, Božídarské rašeliniště, Ježíškova cesta. Adrenalinové centrum Plešivec. Zima - běžecké ( Krušnohorská magistrála ) a sjezdové lyžování. Široký výběr ski areálů - nový areál Plešivec, Pernink, Potůčky, Boží Dar, Klínovec, Jáchymov, Nové Město. Celoročně - aqua park Potůčky, Aqua park Agricola Jáchymov ( máme zvýhodněné vstupné ), aqua park Marienberg ( Německo ).
TOPlist