Poloha a dosažitelnost

Hotel je umístěn 100 m od autobusového nádraží, v těsné blízkosti turistických, cyklistických a lyžařských tras. Do Harrachova jezdí pravidelně přímá autobusová linka z Prahy.

  Vybavení a služby

Hotel nabízí ubytování v 25-ti útulných, příjemně zařízených pokojích, nyní po rekonstrukci. Pokoje jsou vybaveny masivním dřevěným nábytkem, sociálním zařízením se sprchovým koutem a některé TV + DVD. Hotelovým hostům je k dispozici sauna (za poplatek), lyžárna, úschovna kol, stolní tenis, šipky, dětská herna, dětské hřiště, trampolína. Parkování přímo u hotelu zdarma (nehlídané). Hotelová restaurace nabízí každý den velký výběr jídel za velmi přijatelné ceny. Součástí restaurace je celoročně otevřená venkovní terasa.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Hotel Lovecká Mumlava je obklopen lesy, což je ideální příležitostí pro houbaře. Turistické, cyklistické a lyžařské trasy v blízkém okolí nabízí mnoho možností aktivního odpočinku. Řeka Mumlava s překrásným vodopádem láká turisty k procházkám podél jejích břehů. Lyžařské areály Rýžoviště a Čertova Hora jsou snadno dostupné od hotelu ski busem (zastávka je vzdálená 100m). Oba areály nabízí kvalitní sjezdové trati všech stupňů obtížnosti. Přepravu návštěvníků na vrchol Čertovy Hory zajišťují dvě sedačkové lanovky. V letní sezoně je možno přepravit se i s koly. Nedaleko od hotelu se nachází též letní koupaliště, minigolf, bowling, bobová dráha. Návštěvníci Harrachova jistě ocení i návštěvu místního minipivovaru a sklárny.

Zpět


TOPlist
  Hotel Lovecká Mumlava Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Lovecká Mumlava
Ceník ubytování a stravování