Poloha a dosažitelnost

Hotel Kubát se nachází v horní části obce Benecko u horní stanice čtyřsedačková lanovky. Přímo u autobusové zastávky pravidelné linky z Jilemnice nebo Vrchlabí. Parkování celoročně přímo u hotelu zdarma. Benecko je nejvýše položená obec Krkonoš 120km severně od Prahy. Nejbližší města jsou Jilemnice a Vrchlabí (8km).

  Vybavení a služby

V hotelu se nachází nekuřácká restaurace s panoramatickým výhledem a prostornou terasou. Pro kuřáky máme formanku s barem a TV. Dále v hotelu najdete dětský koutek, salónek s TV, saunu, tělocvičnu. Před hotelem se nachází víceúčelový kurt (tenis, fotbal, nohejbal, volejbal aj.), ohniště s grilem a dětské hřiště. Centrum obce (pošta, obchody, restaurace aj.) je 10 min chůze od hotelu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Hotel je určen k celoroční rekreaci. V zimě lyžovačka, na jaře turistika, v létě cyklistika a na podzim houbaření. v okolí je možno navštívit Rozhlednu Žalý, Farmu Hucul, Horské káry, letní i zimní tubing, golfové hřiště, krytý bazén ve Špindlerově mlýně, muzeum v Jilemnici, projížďky koňským spřežením aj. Pro malé děti byla vytvořena Lufťákova stezka. Děti zde plní úkoly formou hry. Rádi vám poradíme s výběrem výletů.

Zpět


TOPlist
  Hotel Kubát Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Kubát
Ceník ubytování a stravování