Hotel Krakonoš - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Krakonoš

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Krakonoš má nejlepší polohu pro lyžaře,protože hotel leží přímo na sjezdovce ve skiareálu Benecko. Je dostupný na lyžích na všechny sjezdovky a zpět. Hotel má celoroční provoz. Autobusová zastávka 100m od objektu. Vlakové spojení Vrchlabí - 8km.Vlastní parkoviště. V okolí je spousta cyklistických a turistických tras,lze využít ski bus a cyklobus. Výlety do okolí např.rozhledna Žalý, Medvědín, Mísečky, Špindlerův Mlýn, Jilemnice, Vrchlabí, Vítkovice, Český ráj, Safari Dvůr Králové n.L., Adršpašsko-Teplické skály, Bozkovské dolomitové jeskyně. Na přání zajistíme hotelové taxi.
Vybavení a služby
K dispozici je hotelová restaurace a bar na sjezdovce s celodenním provozem, recepce, TV, herna, kulečník, stolní tenis, úschovna lyží, sušárna, venkovní vyhřívaný bazén. Ubytování se snídaní, možnost objednat obědy a večeře. Hotová jídla, minutková jídla, studené pokrmy, moučníky, staročeská kuchyně.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Hotel má k dispozici hotelový vlek s lyžařskou školkou, bufet, občerstvení. V dostupnosti hotelu je 8 lyžařských vleků různých druhů obtížnosti a nová čtyřsedačková lanovka. Vhodné pro rodiny s dětmi i skupinovou rekreaci, školy v přírodě,mateřské školky, školní výlety, lyžařské kurzy, sportovní soustředění, firemní akce, školení, svatby a oslavy. Na přání zajistíme živou muziku. Zimní i letní sportovní vyžití. PRO SKUPINY POSKYTUJEME VÝRAZNÉ SLEVY.
TOPlist