Poloha a dosažitelnost

Nový tříhvězdičkový vysokohorský Hotel Erlebachova bouda s hotelem Josefova bouda a depandancemi s vilou se nacházejí v srdci Krkonoš v nadmořské výšce 1.150 m ve Špindlerově Mlýně na jižním svahu hory Malý Šišák ve středu Krkonošského národního parku. Díky nadmořské výšce nemá problémy se sněhovou pokrývkou a je celoročně přístupný pěšky, běžkami, kolem, autem i místní autobusovou linkou. Nádherný výhled s přírodou okolo, útulné pokoje a milý personál na Vás čekají. Jeho situování je skutečně jedinečné. V jakémkoliv ročním období a počasí zde pocítíte užasnou atmosféru hor. Jste tu kdykoliv vítáni !!!

  Vybavení a služby

Hotelový komplex disponuje 250 lůžky. Můžete si vybrat z apartmánů, jedno -, dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových pokoj Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, WC, LCD TV +SAT, Wi-fi, fén, panoramatická okna nebo francouzská okna, některé balkonem. K vybavení prvotřídního vysokohorského hotelu Erlebachova bouda patří dvě restaurace s celodenním provozem, 2x terasa - nabízející příjemné posezení a opalování, salónek, sauna, půjčovna snowboardů saní a lyží. Pro děti nabízíme dětský koutek, venku pak malé hřiště nebo si mohou užívat lyžařský a automobilový simulátor. Pro dospělé a větší děti je k dispozici stolní tenis, stolní fotbal, sauna, biliár, šipky a zdarma bezdrátové připojení na internet. Hotel má vlastní bezplatné parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Přímo před hotelem je lyžařský vlek a 4,5km dlouhá sáňkařská dráha. Hotel Erlebachova bouda a Josefova bouda jsou velmi dobrým výchozím bodem pro nordic walking, vzdušné lázně, pěší, cyklistickou a lyžařskou turistiku. Je zde velké množství tras od těch nejlehčích až po ty nejtěžší, jsou možné i okružní výlety od 2km do 30km. Přímo u hotelu se nachází kaplička zasvěcená svatému Františkovi z Assisi. Krkonoše jsou protkány velkým množství bud, kde se můžete kdykoliv zastavit a občerstvit se. Při Vašich cestách můžete obdivovat množství přírodních krás např. vodopády, jezera, rozlehlé pláně, louky atd.

Zpět


TOPlist
  Hotel Erlebachova bouda Špindlerův Mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Erlebachova bouda
Ceník ubytování a stravování