Poloha a dosažitelnost

Hotel Energetik ***(1.070 m.n.m) se nachází na jižním úbočí Liščí hory, poblíž nejvýše položeného místa naší země - Sněžky. Přímo na sjezdovce Hnědý vrch a je vzhledem ke své poloze v létě i v zimě ideálním místem pro "start" na kratší i náročné výlety po Krkonoších. Dovolenou či víkend u nás můžete strávit po svém, svým vybavením náš hotel uspokojí široké spektrum klientů. Hotel v klidné a unikátní lokalitě Krkonošského národního parku těsně pod hřebeny Krkonoš poskytuje návštěvníkům nejen pohádkovou vyhlídku ale možnost strávit volné dny způsobem, který je Vám nejbližší.

  Vybavení a služby

Celková kapacita hotelu je 180 lůžek ve 2-, 3-, 4 lůžkových pokojích s televizí, SAT, koupelnou a WC. Pro náročné klienty či větší rodiny jsou kdispozici 4 nebo 5-ti lůžková apartmá. Převážná většina hotelových pokojů je s balkonem a překrásným výhledem na Krkonoše. Většina pokojů je vybavena telefonem, a minibarem. Pobyt hotelovým hostům zpříjemní krkonošská i mezinárodní kuchyně, restaurace, denní bar (lobby bar), kavárna + noční bar, hotelová recepce, solárium, herna a biliár. Bezdrátové připojení WIFI je pro Vás k dispozici v hale hotelové recepce, v klidové zóně naproti restauraci v 1.patře hotelu a v kavárně (nočním baru) ve 2.poschodí. Hotelovým hostům je k dispozici zdarma vnitřní bazén o rozměrech 16 x 8m. Pro sportovně založené hosty nabízíme v létě půjčovnu horských kol, volný vstup do tělocvičny, fitness a bazénu, pro chvíle relaxace biliár, venkovní whirpool, finskou saunu a infrasaunu, solárium. Přímo z hotelu je dostupný Lyžařský areál Ski Pec- sjezdovka Hnědý vrch s čtyřsedačkovou lanovkou která je jeho součástí je od hotelu vzdálena cca 200m, v hotelu je k dispozici lyžařská půjčovna, lyžařská a snowboardová škola i školička- výuka probíhá na“ minivlíčku“ v blízkosti hotelu. I na běžecké trasy pro více či méně zdatné je možné se dostat přímo od hotelu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Region skýtá řadu možností pro fakultativní výlety – světoznámé ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, komplex Adršpašských pískovcových skal, Aqua park Babylon Liberec, okružní lety nad Krkonošemi- letiště Vrchlabí, paraglaidové lety na padáku, paintball v Horním Maršově (cca8km), návštěvu Krkonošského muzea a Krkonošských skláren v Harrachově atp. Centrum města Pec pod Sněžkou je vzdáleno 2km od hotelu. Zde lze využít další sportovní a kulturní zařízení – bowling, squash, tenisové kurty, minigolf, bobovou dráhu a Monkey park, lanovku na Sněžku. Náš personál pro Vás také připravil náměty na výlety po horách různé náročnosti včetně zajímavostí, které můžete cestou vidět. Hotel v klidné a unikátní lokalitě Krkonošského národního parku těsně pod hřebeny Krkonoš poskytuje návštěvníkům nejen pohádkovou vyhlídku ale možnost strávit dovolenou způsobem, který je Vám nejbližší. Těšíme se na Vás.

Zpět


TOPlist
  Hotel Energetik *** Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Energetik ***
Ceník ubytování a stravování