Hotel Energetik ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Energetik ***(1.070 m.n.m) se nachází na jižním úbočí Liščí hory, poblíž nejvýše položeného místa naší země - Sněžky. Přímo na sjezdovce Hnědý vrch a je vzhledem ke své poloze v létě i v zimě ideálním místem pro "start" na kratší i náročné výlety po Krkonoších. Dovolenou či víkend u nás můžete strávit po svém, svým vybavením náš hotel uspokojí široké spektrum klientů. Hotel v klidné a unikátní lokalitě Krkonošského národního parku těsně pod hřebeny Krkonoš poskytuje návštěvníkům nejen pohádkovou vyhlídku ale možnost strávit volné dny způsobem, který je Vám nejbližší.
Vybavení a služby
Celková kapacita hotelu je 180 lůžek ve 2-, 3-, 4 lůžkových pokojích s televizí, SAT, koupelnou a WC. Pro náročné klienty či větší rodiny jsou kdispozici 4 nebo 5-ti lůžková apartmá. Převážná většina hotelových pokojů je s balkonem a překrásným výhledem na Krkonoše. Většina pokojů je vybavena telefonem, a minibarem. Pobyt hotelovým hostům zpříjemní krkonošská i mezinárodní kuchyně, restaurace, denní bar (lobby bar), kavárna + noční bar, hotelová recepce, solárium, herna a biliár. Bezdrátové připojení WIFI je pro Vás k dispozici v hale hotelové recepce, v klidové zóně naproti restauraci v 1.patře hotelu a v kavárně (nočním baru) ve 2.poschodí. Hotelovým hostům je k dispozici zdarma vnitřní bazén o rozměrech 16 x 8m. Pro sportovně založené hosty nabízíme v létě půjčovnu horských kol, volný vstup do tělocvičny, fitness a bazénu, pro chvíle relaxace biliár, venkovní whirpool, finskou saunu a infrasaunu, solárium. Přímo z hotelu je dostupný Lyžařský areál Ski Pec- sjezdovka Hnědý vrch s čtyřsedačkovou lanovkou která je jeho součástí je od hotelu vzdálena cca 200m, v hotelu je k dispozici lyžařská půjčovna, lyžařská a snowboardová škola i školička- výuka probíhá na“ minivlíčku“ v blízkosti hotelu. I na běžecké trasy pro více či méně zdatné je možné se dostat přímo od hotelu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Region skýtá řadu možností pro fakultativní výlety – světoznámé ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, komplex Adršpašských pískovcových skal, Aqua park Babylon Liberec, okružní lety nad Krkonošemi- letiště Vrchlabí, paraglaidové lety na padáku, paintball v Horním Maršově (cca8km), návštěvu Krkonošského muzea a Krkonošských skláren v Harrachově atp. Centrum města Pec pod Sněžkou je vzdáleno 2km od hotelu. Zde lze využít další sportovní a kulturní zařízení – bowling, squash, tenisové kurty, minigolf, bobovou dráhu a Monkey park, lanovku na Sněžku. Náš personál pro Vás také připravil náměty na výlety po horách různé náročnosti včetně zajímavostí, které můžete cestou vidět. Hotel v klidné a unikátní lokalitě Krkonošského národního parku těsně pod hřebeny Krkonoš poskytuje návštěvníkům nejen pohádkovou vyhlídku ale možnost strávit dovolenou způsobem, který je Vám nejbližší. Těšíme se na Vás.
TOPlist