Poloha a dosažitelnost

Hotel leží v klidné části obce Benecko při hlavní komunikaci a je velmi dobře přístupný. Autobusová stanice "Zlatá vyhlídka" 200 m. Vlak v Jilemnici nebo Vrchlabí 10 km. Vzdálenost od lyžařských vleků 200 m a 600 m, běžecké tratě turistické u hotelu, závodní 1000 m od hotelu.

  Vybavení a služby

30 dvoulůžkových pokojů s možností až 2 přistýlek, všechny se sprchou, WC, televizí, satelitem, trezorem a minibarem. Recepce se směnárnou a doplňkovým prodejem. Restaurace, formanka s barem, letní terasa, klubovna s kulečníkem, šipkami a stolním fotbalem. Sauna, hydromasážní vana, fitness, stolní tenis, půjčovna lyží a v létě kol. Stravování: snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 3 menu nebo a la-carte. Nabízíme možnosti firemních akcí, školení, rekondičních pobytů, lyžařských výcviků, škol v přírodě, rodinných oslav, svatebních hostin apod.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V obci je 10 sjezdových tratí různé obtížnosti s umělým zasněžováním, dva s večerním lyžováním, nově sedačková lanovka. Udržované běžecké tratě, včetně závodních. Snowtubing. V centru obce diskotéka a bowling bar. V létě možnost turistiky a cykloturistiky, v obci koupaliště, golfové hřiště a tenisové dvorce. V blízkém okolí možné vyjížďky na koních. Krytý bazén v Jilemnici (10 km).

Zpět


TOPlist
  Hotel Diana*** Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Diana***
Ceník ubytování a stravování