Hotel ČESKÁ FARMA

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v Dolním Dvoře v nadmořské výšce 613m.n.m. přímo nad sjezdovkou Ski Family Dolní Dvůr. K hotelu lze přijedete autem v létě i v zimě (doporučujeme sněhové řetězy). Udržované parkoviště u hotelu. Autobusem: zastávka veřejné linky autobusu Dolní Dvůr, hotel Ettel. Jízdní řád najdete na www.idos.cz. Od zastávky kolem sjezdovky cca 200m vzhůru. Nejbližší vlaková stanice je vzdálena 7km ve Vrchlabí. Po předchozí dohodě je možné pro hosty hotelu přijet k vlakovému i autobusovému nádraží ve Vrchlabí.
Vybavení a služby
Hotel je sice "na samotě u lesa", ale nabízí veškeré zázemí pro vaši dovolenou. Po kompletní rekonstrukci všech prostor jsou pro vás připraveny rodinné pokoje i větší apartmány s infrasaunou. Všechny pokoje mají moderní sociální zařízení, TV, minibar, dostatek úložných prostor. Samozřejmostí je nabídka dětských postýlek, židliček, nočníků, přebalovacího pultu, her, hraček či sportovního náčiní. U nás naleznete hernu i hřiště pro děti. Prostornou jídelnu s bufetovým programem stravování, kdy se zaměřujeme na českou a regionální kuchyni. Jídelnu lze předělat na sál s moderním ozvučením a dvěma velkoplošnými televizory. Hosté mohou využít bar, letní terasu i klubovnu s kulečníkem, fotbálkem a šipkami. Je zde i lyžárna s vyhřívanými skříňkami, kolárna, venkovní hřiště na tenis, volejbal, fotbal i košíkovou. Lesní Grill s udírnou, ohniště a vodní nádrž sloužící k rekreačnímu rybolovu. V létě minifarma. V zimě jsou kolem hotelu upravené svahy pro sáňkování i běžkování.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima: lyžování, snowboarding, dětský Kid park - to vše naleznete hned pod hotelem v areálu Ski Family Dolní Dvůr, který je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Lyžování za velmi nízké ceny. Každý den večerní lyžování. Běžecké stopy hned u hotelu, soukromý cca 1km dlouhý okruh. Sáňkování a bobování hned u hotelu na přilehlých stráních. Blízká lyžařská střediska: Herlíkovice, Bubákov, Černý Důl, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, funpark Sněhulák. • Léto: antuková hřiště na tenis, líný tenis, volejbal, nohejbal, badminton, basketbal, travnaté hřiště na fotbal, dětské hřiště, vlastní vodní nádrž s možností rybolovu, minifarma, cyklotrasy, turistické trasy v okolí hotelu (nedaleko chalupa Apalucha, Tetřeví boudy,..), golfové hřiště v Prosečné (12km od hotelu), golfový trenažér ve Vrchlabí, krytý bazén v Jilemnici, koupaliště ve Vrchlabí (8km), vyhlídkové lety nad Krkonošemi na letišti v Lánově (6km), jezdectví, in-line stezka Vrchlabí – Prostřední Lánov, bowling a horolezecká stěna ve Vrchlabí, houbaření.
TOPlist