Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází v Dolním Dvoře v nadmořské výšce 613m.n.m. přímo nad sjezdovkou Ski Family Dolní Dvůr. K hotelu přijedete autem v létě i v zimě (doporučujeme sněhové řetězy). Bezplatné udržované parkoviště u hotelu. Autobusem: zastávka veřejné linky autobusu Dolní Dvůr, hotel Ettel. Jízdní řád najdete na www.idos.cz. Od zastávky kolem sjezdovky cca 200m vzhůru. Nejbližší vlaková stanice je vzdálena 7km ve Vrchlabí. Po předchozí dohodě je možné pro hosty hotelu přijet k vlakovému i autobusovému nádraží ve Vrchlabí.

  Vybavení a služby

Hotel je sice "na samotě u lesa", ale nabízí veškeré zázemí pro vaši dovolenou. Po kompletní rekonstrukci všech prostor jsou pro vás připraveny rodinné pokoje i větší apartmány s infrasaunou. Všechny pokoje mají moderní sociální zařízení, TV, minibar, dostatek úložných prostor. Samozřejmostí je nabídka dětských postýlek, židliček, nočníků, přebalovacího pultu, her, hraček či sportovního náčiní. U nás naleznete hernu i hřiště pro děti. Prostornou jídelnu s bufetovým programem stravování,kdy se zaměřujeme na českou a lokální kuchyni. Jídelnu lze předělat na sál s moderním ozvučením a dvěma velkoplošnými televizory. Hosté mohou využít bar, letní terasu i klubovnu s kulečníkem, fotbálkem a šipkami. Je zde i lyžárna s vyhřívanými skříňkami, kolárna, venkovní hřiště na tenis, volejbal, fotbal i košíkovou. Altán s udírnou, ohniště a vodní nádrž sloužící k rekreačnímu rybolovu. V létě minifarma. V zimě jsou kolem hotelu upravené svahy pro sáňkování i běžkování.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Zima: lyžování, snowboarding, dětský Kid park - to vše naleznete hned pod hotelem v areálu Ski Family Dolní Dvůr, který je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Lyžování za velmi nízké ceny. Každý den večerní lyžování. Běžecké stopy hned u hotelu, soukromý cca 1km dlouhý okruh. Sáňkování a bobování hned u hotelu na přilehlých stráních. Blízká lyžařská střediska: Herlíkovice, Bubákov, Černý Důl, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, funpark Sněhulák. • Léto: antuková hřiště na tenis, líný tenis, volejbal, nohejbal, badminton, basketbal, travnaté hřiště na fotbal, dětské hřiště, vlastní vodní nádrž s možností rybolovu, minifarma, cyklotrasy, turistické trasy v okolí hotelu (nedaleko chalupa Apalucha, Tetřeví boudy,..), golfové hřiště v Prosečné (12km od hotelu), golfový trenažér ve Vrchlabí, krytý bazén v Jilemnici, koupaliště ve Vrchlabí (8km), vyhlídkové lety nad Krkonošemi na letišti v Lánově (6km), jezdectví, in-line stezka Vrchlabí – Prostřední Lánov, bowling a horolezecká stěna ve Vrchlabí, houbaření.

Zpět


TOPlist
  Hotel česká FARMA Dolní Dvůr
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel česká FARMA
Ceník ubytování a stravování