PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel ČESKÁ FARMA

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v Dolním Dvoře v nadmořské výšce 613m.n.m. přímo nad sjezdovkou Ski Family Dolní Dvůr. K hotelu lze přijedete autem v létě i v zimě (doporučujeme sněhové řetězy). Udržované parkoviště u hotelu. Autobusem: zastávka veřejné linky autobusu Dolní Dvůr, hotel Ettel. Jízdní řád najdete na www.idos.cz. Od zastávky kolem sjezdovky cca 200m vzhůru. Nejbližší vlaková stanice je vzdálena 7km ve Vrchlabí. Po předchozí dohodě je možné pro hosty hotelu přijet k vlakovému i autobusovému nádraží ve Vrchlabí.
Vybavení a služby
Hotel je sice "na samotě u lesa", ale nabízí veškeré zázemí pro vaši dovolenou. Po kompletní rekonstrukci všech prostor jsou pro vás připraveny rodinné pokoje i větší apartmány s infrasaunou. Všechny pokoje mají moderní sociální zařízení, TV, minibar, dostatek úložných prostor. Samozřejmostí je nabídka dětských postýlek, židliček, nočníků, přebalovacího pultu, her, hraček či sportovního náčiní. U nás naleznete hernu i hřiště pro děti. Prostornou jídelnu s bufetovým programem stravování, kdy se zaměřujeme na českou a regionální kuchyni. Jídelnu lze předělat na sál s moderním ozvučením a dvěma velkoplošnými televizory. Hosté mohou využít bar, letní terasu i klubovnu s kulečníkem, fotbálkem a šipkami. Je zde i lyžárna s vyhřívanými skříňkami, kolárna, venkovní hřiště na tenis, volejbal, fotbal i košíkovou. Lesní Grill s udírnou, ohniště a vodní nádrž sloužící k rekreačnímu rybolovu. V létě minifarma. V zimě jsou kolem hotelu upravené svahy pro sáňkování i běžkování.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima: lyžování, snowboarding, dětský Kid park - to vše naleznete hned pod hotelem v areálu Ski Family Dolní Dvůr, který je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Lyžování za velmi nízké ceny. Každý den večerní lyžování. Běžecké stopy hned u hotelu, soukromý cca 1km dlouhý okruh. Sáňkování a bobování hned u hotelu na přilehlých stráních. Blízká lyžařská střediska: Herlíkovice, Bubákov, Černý Důl, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, funpark Sněhulák. • Léto: antuková hřiště na tenis, líný tenis, volejbal, nohejbal, badminton, basketbal, travnaté hřiště na fotbal, dětské hřiště, vlastní vodní nádrž s možností rybolovu, minifarma, cyklotrasy, turistické trasy v okolí hotelu (nedaleko chalupa Apalucha, Tetřeví boudy,..), golfové hřiště v Prosečné (12km od hotelu), golfový trenažér ve Vrchlabí, krytý bazén v Jilemnici, koupaliště ve Vrchlabí (8km), vyhlídkové lety nad Krkonošemi na letišti v Lánově (6km), jezdectví, in-line stezka Vrchlabí – Prostřední Lánov, bowling a horolezecká stěna ve Vrchlabí, houbaření.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz