Hotel Bouda Jana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský hotel Bouda Jana se nachází ve známém lyžařském středisku Pec pod Sněžkou-Velká Úpa. V letních měsících možnost parkovat přímo u hotelu, v zimním období zajištěno parkování a transport zavazadel. Příjezd autobusem směr Pec pod Sněžkou, výstup na stanici Velká Úpa náměstí. Vlakem do Svobody nad Úpou a dále autobusovou dopravou.
Vybavení a služby
Kapacita hotelu je 33 lůžek, dvoulůžkové pokoje a apartmány se sociálním zařízením. Televizor k zapůjčení. Dále je k dispozici restaurace s celodenním provozem 50 míst, letní zahrádka 40 míst. K dispozici auto s řidičem pro hotelové hosty. Dětské hřiště v místě (klouzačka, houpačka), otevřené tábořiště, stolní fotbal, stolní tenis, mini fittnes. Úschovna jízdních kol a lyží. Vhodné pro rodinnou rekreaci, školení, rauty, pořádání svateb (50 míst). Akceptace platebních karet.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Léto: Ráj milovníků hub a lesních plodů, příjemné večerní posezení na vyhlídkové terase před chatou. Ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku, možnost hřebenových túr i méně náročných výletů do východních i západních Krkonoš (vrchol Sněžky 6 km). Bowling, půjčovna horských kol ve Velké Úpě, sportcentrum v Peci pod Sněžkou: bazén, ricochet, squash, vířivá vana. Letní koupaliště v Trutnově. Zima: Lyžařské vleky všech náročností, půjčovna lyží a lyžařská škola (lyže i snowboarding) v blízkosti. Zdarma spojení ski-busem s lyžařským areálem v Peci pod Sněžkou, večerní lyžování. Možnost kratších výletů i hřebenových túr na běžkách, upravované běžecké tratě v areálu Černá hora, Malá Úpa.
TOPlist