Hotel Aqua Park Špindlerův Mlýn s.r.o.

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Špindlerův Mlýn patří mezi nejvýznamnější lyžařská střediska nejen Krkonoš, ale i celé České republiky. AQUAPARK se nachází ve Špindlerově Mlýně naproti lyžařskému areálu Medvědín(cca 50m), který je lanovou drahou spojen s areálem Horní Mísečky.Areál Medvědín je stále více vyhledávaným místem lyžařů, kteří mají rádi pohodové lyžování na slunci.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v 9 pensionech s kapacitou 200 pevných lůžek (možnost přistýlek). Moderně zařízené pokoje se sprchou a WC, předsíňkou, satelitní TV, lednicí. Je možné ubytování se snídaní nebo polopenzí. Snídaně a večeře jsou formou bufetu v hotelové restauraci. Parkování je zajištěno pro 150 vozidel na venkovních plochách a 50 krytých uvnitř areálu. Parkování je zdarma. Areál AQUAParku Vám také nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogany včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní kola a další atrakce. Můžete využít také saunu, páru, masáže a nově i solnou jeskyni. Parkování je v ceně vstupenky. Sauna, masáže a solná jeskyně se platí zvlášť a je potřeba se objednat.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Špindlerův Mlýn je ideálním východištěm celé řady turistických a cykloturistických tras. První sníh se může objevit na hřebenech Krkonoš už koncem října, optimální sněhové podmínky pro všechny zimní sporty trvají pak do konce dubna. K nejnavštěvovanějším sportovním areálům patří tzv."Svatý Petr" a "Medvědín".Zde si přijdou na své všichni milovníci sjezdového lyžování od začátečníků až po nejnáročnější sjezdaře a snowboardisty. Oba dva areály jsou v případě výkyvů počasí uměle zasněžovány. U nás na recepci Vám rádi pomůžeme co s volným časem. Je toho mnoho - aquapark, čtyřkolky, skůtry, výlety (pěší, kola, koloběžky), adrenalinové sporty všeho druhu, sáňkařská a bobová dráha, opičí dráha a spousty dalších.
TOPlist