Poloha a dosažitelnost

Hotel Alpina se nachází v krásné přírodě Krkonošského národního parku v samém srdci Krkonoš - ve Špindlerově Mlýně. Od centra města ho dělí pouhých deset minut vycházkové chůze. V letních měsících lze dojet vozem až k hotelu, kde je pro hosty vyhrazené parkoviště.

  Vybavení a služby

V roce 2004 byl hotel celkově zrekonstruován a zmodernizován ve stylu odpovídajícím evropskému standardu. Nabízíme ubytování v jedno-, dvou-, tří- i čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV, WI-FI zdarma. Pro náročnější hosty nabízíme apartmán skládající se ze dvou místností a vybavenou kuchyňkou. K doplňkovým službám hotelu patří sauna, billiard, stolní fotbal. Naše restaurace má pro vás kromě vydatných snídaní připravenou rozmanitou nabídku specialit typické české kuchyně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V zimních měsících zejména lyžaři ocení blízkost sjezdové tratě Hromovka, vzdálené od hotelu pouhých 100 metrů. Letní dovolenou si vedle pěších túr můžete zpříjemnit výlety na horských kolech, které uschováte v naší kolárně. Turisticky náročný den můžete zakončit příjemným posezením v restauraci s barem nebo za slunečného počasí na letní zahrádce. V zimě dovoz hostů k hotelu na sněžných skůtrech, příjezd max do 21hod. Skůtr zdarma při příjezdu a odjezdu, jinak za poplatek.

Zpět


TOPlist
  Hotel Alpina Špindlerův Mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Alpina
Ceník ubytování a stravování