Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází necelé 2km od centra horského střediska Špindlerův Mlýn v údolí Svatého Petra, v nadmořské výšce cca 850m.n.m. Je mistrovsky zasazen do panenské přírody s výhledem, který ve Vás zanechá nezapomenutelný zážitek. Z jedné strany je údolí uzavřeno Kozími hřbety, Luční horou a ze strany druhé horským svahem Stoh.

  Vybavení a služby

Hotel Adam nabízí ubytování ve 36 dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky), 2 čtyřlůžkových pokojích, 9 apartmánech a 3 pokojích DeLuxe Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, TV se SAT programy, minibarem a trezorem. V hotelu je k dispozici výtah. Parkoviště a krytá stání jsou zdarma přímo u objektu. Pro své klienty nabízíme prostornou a útulnou restauraci s venkovní vyhlídkovou terasou, útulně vybavené pokoje, wellness s bazénem o rozměrech 13 x 5 m, disponujícím prostornou venkovní terasou hojně využívanou v letních dnech a saunami se zázemím k odpočinku. Nově bude pro Vás k dispozici relaxační whirpool a Kneippův chodník. Hotel dále nabízí kongresový sál vybavený promítacím zařízením, ozvučením a interaktivní tabulí pro pořádání firemních akcí o kapacitě cca 50 osob. Sál je možné využít také pro cvičební pobyty. Pro milovníky cvičení je zde k dispozici profesionálně vybavená posilovna s cardio zónou a posilovacími stroji. Rodiny s dětmi mohou využít hned dvě venkovní dětská hřiště s průlezkami a trampolínou.

  Rekreace a služby v okolí

Naši klienti mají k dispozici: dvě dětská hřiště, stolní tenis, kulečník, šipky, půjčovna horských kol, půjčovna lyží, půjčovna Nordic Walking holí, služby horského průvodce, fitness poradenství. V blízkosti hotelu se nachází sportovní lyžařský areál Svatý Petr. Hotel je výchozím místem pro turistické trasy s možností využití služeb profesionálního horského průvodce pro jednotlivce, či skupinovou horskou turistiku. Milovníci horských sportů mohou využít nedaleké sjezdovky na Svatém Petru a Medvědíně. Pro zdatné lyžaře/snowboardisty je na dohled od hotelu sjezdovka Stoh.

Zpět


TOPlist
  Hotel Adam Špindlerův Mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Adam
Ceník ubytování a stravování