TOPlist

Horský Penzion Komex

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský rodinný pension Komex nabízí ubytování všem vyznavačům zimních i letních sportů, ale také těm, kdo hledají klidné místo pro dovolenou.Penzion se nachází na tichém místě v Horní části horského městečka Rokytnice nad Jizerou, na okraji Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 630m n.m. Penzion je vzdáleném 200m od centra Horního náměstí, kde naleznete restaurace, obchody, půjčovny sportovního zboží, fitness, sauna, pošta, lyžařské školy, atd. V centru města, vzdáleném 20 minut chůze jsou k dispozici sportovní hala, tenisové kurty, kuželna, bowling, diskotéky, restaurace, v zimě snowtubing a projížďky na saních tažených koňmi. Příjezd a parkování: je po udržované silnici a k dispozici je 20m vzdálené parkoviště, v zimě hlídané a placené. Autobusové nádraží (cca 200m, vlakové cca 4 km).
Vybavení a služby
Horský rodinný penzion Komex Vám nabízí ubytování s polopenzí (snídaně, večeře) a plnou penzi (snídaně, obědy, večeře – od 15 osob) celkovou kapacitou penzionu v počtu 50-ti lůžek ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích (koupelny, WC, sprchy v dostatečném množství na každém poschodí). Dále jedno apartmá s 1x čtyřlůžkovým a 1x dvoulůžkovým pokojem s vlastní koupelnou (WC, sprcha, vana). Všechny pokoje jsou nekuřácké. V nekuřácké jídelně s kapacitou 55 míst vám nabídneme českou domácí kuchyni a v přilehlé barové místnosti se můžete občerstvit nealkoholickými, alkoholických nápoji. Možnost TV a satelitního signálu. Jsme rodinný penzion, tak je zde i menší dětský koutek na hraní. Dále se u pensionu nachází větší zahrada s využitím ohniště, grilu a pro ty nejmenší děti (do 5-ti) let je v létě na zahradě připraven větší koutek na hraní (dětský domeček, skluzavka, skákací hrad, pískoviště apod.). V neposlední řadě Vám pension poskytne i kompletní informační služby.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování a turistika: 100m od penzionu se nachází lyžařský areál s pěti lyžařskými vleky v délce 300, 2x330, 750 a 800m vhodných pro začínající i pokročilé lyžaře. Přibližně 1km je vzdálen lyžařský areál Horní domky s nejdelší sjezdovkou 3200m a celkem asi 14,5km upravovaných tratí, vhodných pro pokročilé i náročné lyžaře a dvěmi moderními sedačkovými lanovkami (pro 4 osoby), z toho jedna na Lysou Horu (1340m). Její konečná stanice (1315m n.m.) je nástupním místem na běžeckou Krkonošskou magistrálu. K tomuto areálu Vás bezplatně doveze Skibus (nástup na Skibus 100m od penzionu. V lyžařském areálu Horní domky se nachází dalších 6 tyčových lyžařských vleků v celkové délce 2456m. Snowpark, vybaven malým tyčovým vlekem a několika skoky a překážkami, Bikepark „TÝDA BIKEPARK“- Lehčí trať Překážková a Těžší trať Sjezdová obě 1,5km dlouhé s převýšením 350m. Přímo u Penzionu začínají turistické trasy na Dvoračky, Huťský vodopád, pramen Labe a mnoho dalších, které můžete zdolávat v zimě na běžkách, v létě na kole či pěšky. Další možnosti a aktivity, jak trávit volný čas v blízkosti penzionu: Lyžařská škola (cca 30m) - Výuka lyžování, snowboardingu, carvingového lyžování pro začátečníky a pokročilé, běžkařské výlety s horským průvodcem. Snowkiting - Paragliding nejnovější adrenalinový sporty pro lyžaře i snowboardisty. Běžecké tratě U Kapličky a Pod Dvoračkama (cca 500m) - s možností napojení na Krkonošskou běžeckou magistrálu. Sauna, Terapie - léčba alternativní medicínou (cca 30m) (Aromaterapie, Bioterapie, Reflexologie, Reiki Terapie, Akupresura) provozující Hotel Starý Mlýn. Motokárová dráha (cca 50m), Terénní koloběžky (cca 100m), Grasskiing - travní lyžování (cca 1,5km), Sportovní hala o velikosti 18×36m (cca 800m) vybavena posilovnou, saunou a druhou Tělocvičnou o velikosti 12×18m, která je vybavena cvičebním nářadím a trampolínou. Dále je možné využít antukové tenisové dvorce. Tématické stezky - Například se můžete vydat po stopách dávných pašeráků. Krkonošské cyklobusy - (zastávka cca 200m), Bobová dráha Harrachov a Lanové centrum PROUD cca 5.500m2 (cca 12km), Bozkovské dolomitové jeskyně (cca 25km) to je jen malí výčet možností jak trávit aktivní dovolenou v našem Horském rodinném penzionu Komex. Možná stojí za zmínku ještě jedna důležitá aktivita a to je jen tak se válet a odpočívat .-)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz