Horský dům Stará Huť, Pec pod Sněžkou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský dům Stará Huť je umístěn v centru obce Pec pod Sněžkou. Svou atraktivní polohou je v létě ideálním výchozím bodem pro pěší a cyklo turistiku (nová lanovka na Sněžku je vzdálena cca 1km, Černá hora,Herní krajina Pecka, Stezka korunami stromů,...). V zimě si přijeďte zalyžovat do největšího lyžařského skiresortu v ČR (44km sjezdovek na jeden skipas). 100 metrů od objektu se nachází Wellness centrum, cca 300 m je vzdálena bobová dráha, lanový park, jízda na kladce a Lemurie s dětskými prolézačkami, trampolínami, skluzavkami, atd. V blízkém okolí je mnoho dobrých restaurací, pekařství, půjčovna lyží,...
Vybavení a služby
Horský dům Stará Huť nabízí ubytování pro 34 osob v sedmi nově zrekonstruovaných apartmánech, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňskou linkou (lednice, sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, kávovar, topinkovač), smart TV, wifi. V přízemí je umístěn apartmán třílůžkový, čtyřlůžkový a čtyř - šestilůžkový, v prvním patře potom apartmán dvou-třílůžkový a velké apartmány se dvěma ložnicemi - pětilůžkový, šestilůžkový a sedmilůžkový. U domu je k dispozici úschovna kol a lyží. Parkování je přímo u chalupy zdarma pro 1 auto na 1 apartmán, další auta na veřejném parkovišti U Kapličky vzdálené 100m od nás.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V rámci ubytování poskytujeme tzv. kartu hosta, na základě které je možné získat zvýhodněné ceny některých služeb v Peci pod Sněžkou.V případě zájmu je možné zajistit stravování v jedné z okolních restaurací. Na léto pro Vás chystáme venkovní posezení s možností grilování.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz