Horská chata Studánka na sjezdovce - Poloha, Služby, Okolí

Horská chata Studánka na sjezdovce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
POZOR, POZOR !!!!!! RESERVACE NA PŘÍŠTÍ ZIMU 2018-19 !!!!!!! NEVÁHEJTE !!!!! Nabízíme ubytování v horské chatě, která je umístněna přímo na nejdelší sjezdovce v ČR dlouhé 3.200m ve Skiareálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou, celkem zde najdete cca 14,5km upravovaných sjezdových tratí. Chalupa je svoji ideální polohou předurčena pro milovníky zimních sportů. Přímo na zápraží je možno nacvaknout lyže, snowbord či běžky a ihned vyrazit užít si zimních radovánek na sjezdovky, které se nacházejí přímo u chaty. Pro vyznavače běžeckých stop je zde připraveno nesčetné množství běžeckých tratí. Taktéž příjemně unaveni po denní porci lyžování se vrátíte na lyžích zpět přímo na zápraží chalupy. Chalupa je ideální pro rodiny s dětmi. Kompletní péči zajišťují skiservisy jak sjezdových lyžích tak i běžek, dále půjčovny lyží a snowboardů. O lyžařské znalosti zájemců se ochotně postarají lyžařští instruktoři v různých lyžařských školách. Pro příznivce snowboardingu je k dispozici snowpark, který je vybaven několika skoky, různými překážkami.
Vybavení a služby
Uvnitř chalupy je velká společenská místnost s TV, která slouží zároveň jako jídelní místnost se stoly, lavicemi a krbem. Na společenskou místnost přímo navazuje samostatná kuchyň vybavená kuchyňskou linkou, myčkou, 2x sporák, mikrovlnná trouba, 2x lednice, 2x varná konvice, 2x toustovač a nádobí pro běžné vaření, pečení a stolování. V přízemí jsou dále umístněny dámské a pánské toalety a koupelny se sprchovým koutem. Chalupa disponuje 23 lůžky v sedmi pokojích. Pokoj č.1 je situován v přízemí s kapacitou 4 lůžek. V prvním prvním patře objektu je umístněno 6 dalších pokojů. Každý pokoj je vytápěn eletrickým vytápěním WAW kamny. Na chodbě je umístněno 2x WC.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Léto/Zima: Rokytnice nad Jizerou je vhodným centrem pro sport, turistiku i relax po celý rok. V letní i zimní sezóně nabízí mnoho druhů zábavy a sportů kde si určitě každý přijde na své. Rokytnice nad Jizerou není jen oblíbeným lyžařským střediskem, ale i v létě si zde užijete třeba na terénních koloběžkách, travních lyžích, motokárách,...
TOPlist