Horská chata Prkenný Důl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Krkonoše, Prkenný Důl, vzdálený 1km od města Žacléř. Horská chata v centru lyžařského areálu, cca 250m od sjezdovky s umělým zasněžováním. Večerní lyžování v místě. Autobusové spojení směr Žacléř, v zimní sezóně pravidelný Skibus z Trutnova.
Vybavení a služby
Chata mabízí 2x čtyřlůžkový pokoj s koupelnou a WC, 4x dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC a 1x třílůžkový apartmán s koupelnou, WC a vlastním kuchyňských koutem. V objektu 2x samostatná kuchyň včetně spotřebičů. K dispozici společenská místnost s barem. Zdarma je parkování u objektu na soukromém pozemku.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V letním sezóně je k dispozici velká zahrada - okrasná louka s přírodním jezírkem a rybami, ohništěm, dětským pískovištěm. Louka je vhodná nejen k posezení u ohně, ale i k míčovým hrám. Pro možnost grilování je k dispozici velká terasa se zahradním grilem. V letní sezóně tenisové kurty - 300 m od chaty. 350 m od chaty je možnost koupání v přírodním rybníku. Celoročně fitness club a bowling - 2000m. Další možnosti sportovního vyžití (Trutnov 15km): vodní sporty, koupaliště, krytý bazén, rybníky Dolce - volejbal, tenis, minigolf, windsurfing. Cykloturistika, horská turistika.
TOPlist