Horská Bouda Anýz & lyžařská škola

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská Bouda Anýz je vzdálena 90m od silnice v nadmořské výšce 900m na vonících anýzových lukách v romantickém prostředí Krkonošského národního parku, při hlavní komunikaci Jilemnice - Horní Mísečky s vlastním parkovištěm. Po odtání sněhu je možné parkovat přímo u horské boudy.
Vybavení a služby
HORSKÁ BOUDA ANÝZ S VLASTNÍ LYŽAŘSKOU ŠKOLOU! H.B. Anýz vybavena 10 pokoji s kapacitou 28 lůžek v přízemí i v patře soc. zařízení. Společenská místnost provoněná bylinkami s příjemným posezením bez televizního přijímače. Večery s knihou a hraním v karty u šálku bylinkového čaje. Pro odpočinek v přírodě venkovní terasy s lehátky a pohledem do zalesněného údolí s poslechem zurčícího potoka. Vlastní jezírko plné pstruhů, které si můžete sami ulovit. Kamenný venkovní grill, udírna, otevřené ohniště a houpačky. H.B. Anýz pro tělo i duši, domácí trenér, jak pro letní, tak pro zimní radovánky. Horská turistika a cykloturistika s možností využití průvodce hor. V zimním období je ubytování spojeno na přání s výukou sjezdového lyžování ve vlastní lyžařské škole, jak pro začátečníky tak pro pokročilé všech věkových kategorií. Ubytotovaným hostům jsou v naší lyžařské škole poskytovány výhodnější ceny. NOVINKY ANÝZU - PROVÁDÍME HOSTY PO HORÁCH - JEZERO PLNÉ PSTRUHŮ PRO VÁS - VÁNOČNÍ KAPR NA HORÁCH, ŠTĚDRÝ VEČER PŘI SVÍČKÁCH - ROMANTICKÁ SVATBA NA HORÁCH, KOČÁREM NA ANÝZ, HOSTINA POD ŠIRÝM NEBEM, NEVĚSTA S ŽENICHEM NA HORSKÉ LOUCE PLNÉ KVĚTŮ I S PANEM FARÁŘEM
Rekreace a služby v okolí
Středisko Horní Mísečky - Ski areál Špindlerův Mlýn nabízí kvalitní sjezdové lyžování, snowpark pro snowbordisty, denně upraveno 100km běžeckých tratí. Letní turistika: Horská bouda je v dobré výchozí poloze přímo na turistické trase v těsné blízkosti horských oblastí Kotelních jam, přechodem Zlatého návrší z něhož je možné navštívit pramen Labe a ostatní přírodní zajímavosti Krkonoš. Zajímavost v měsíci červen - září linkové cyklobusy po celém území Krkonoš.
TOPlist