Poloha a dosažitelnost

Lokalita - ideální umístění v krkonošském městečku Svoboda nad Úpou u skiareálu Černá hora - Janské lázně, v bezprostředním okolí je umístěno 16 lyžařských vleků a desítky běžkařských tras, cyklotras, turistických stezek, lázní a mnoho dalších cílů. Doprava, parkování: Vlastním vozem (2 parkovací místa přímo před domem). Vlakem (stanice 1km od apartmánu). Autobusem (zastávka přímo před domem).

  Vybavení a služby

Komfort - apartmán je moderně zrekonstruovaný prostorný byt 2+1 ve starém cihlovém domě s velkou kuchyní a dvěmi útulnými ložnicemi, které pojmou až 6 osob. Centrální topení, satelitní TV, nádobí, myčka, pračka, lednice a naprostý klid a soukromí jsou samozřejmostí. Kuchyně je největší místností Hnízdečka Krkonoše. Kuchyně je vybavena kompletní sestavou nádobí pro pohodlnou přípravu jídel. Samozřejmostí je sklokeramická varná deska s digestoří, velkoprostorová chadnička s mrazákem, myčkou, mikrovlnou troubou a nerezovou rychlovarnou konvicí. V rohu kuchyně se můžete pobavit u televize se satelitním přijímačem. Slunečná ložnice dostala svůj název podle použitých teplých barev, které hřejí, i když za oknem chumelí. Ložnice je sice menší, ale nic v ní nepřekáží a je velice útulná. Můžete se těšit na pohodlnou dvoupostel z masivního smrkového dřeva a na chlupatý teplý koberec, který vás příjemně pošimrá na chodidlech, až ráno vstanete. Kávová ložnice nabízí komfort, jaký najdete v těch nejlepších hotelích. Pohodlná velká dvoupostel s prodlouženou délkou přikrývek a noční lampou je místem, kam se po dni stráveném na túrách nebo lyžích budete vždycky rádi vracet. Velkorysý prostor pro uložení oblečení nabízí zrcadlová skříň s ramínky a poličkami. Medová koupelna s pračkou a samostatnou toaletou Medová koupelna dostala svůj název opět podle barev použitých obkladů. Po náročném dni plném fyzických aktivit potěší sprcha s hydromasážní hlavicí a nastavitelnými tryskami ve sprchovém koutu. Dostatek teplé vody pro šest lidí a žebrové topení dodají pocit tepla a pohody. Pokud se u nás chystáte strávit více dní, je k dispozici i pračka s bočním plnění a 1200 otáčkami/min. Samostatné WC s toaletním papírem je samozřejmostí. Vytápění: Apartmán je vytápěn centrálně z městkého teplovodu. Správkyně apartmánu zapíná topení před příjezdem hostů, aby přijeli do teplého. Dárečky - pro všechny hosty máme připraven malý dáreček na uvítanou. A pokud přijedete s dětmi, dostanou něco malého i ony : - ) Soukromí - na počátku pobytu od nás dostanete klíče a pak už jste až do konce pobytu jen a jen svými pány - můžete si sami vařit nebo jezdit do okolních restaurací. Můžete si svůj čas využít naprosto dle libosti a potřeb, je to jen na Vás. Neexistují žádné recepce ani pokojské. Jen Vy a Vaše dovolená...

  Rekreace a služby v okolí

Janské Lázně: Město známé zejména jako lázně zaměřené především na léčbu pohybového aparátu a onemocnění centrálního a periferního nervového systému. V létě město ožívá příjemnými cukrárnami, v zimě do něj proudí kromě lázeňských hostů lyžaři. Vzdálenost z Hnízdečka: centrum lázní je vzdáleno cca 1,5 km Turistika: Za Hnízdečkem začínají první turistické trasy. V Krkonoších je téměř 1000 kilometrů značených cest, které jsou vyznačeny v turistických mapách. Svojí rozmanitostí uspokojí náročné i rekreační turisty. Vzdálenost z Hnízdečka: první trasy začínají přímo za apartmánem. Zimní Krkonoše: Krkonoše v zimním období nabízejí vyžití na špičkové úrovni. Vzdálenost z Hnízdečka: běžkařská trasa začíná za apartmánem, první sjezdovka je 300 m od apartmánu. Před domem je zástávka skibusů. Adršpašsko - Teplické Skály: Jako byste se ocitli ve zkamenělém městě! V Adršpašských skalách se projdete po Sloním a Malém náměstí, uvidíte Gotickou branku i Čertův most a Prašnou branou se vydáte ke Skalnímu hradu. Vzdálenost z Hnízdečka: 30 km. Zámek Ksiąz: Pokud je venku ošklivo a máte chuť se vydat na delší výlet, určitě zkuste polský zámek Ksiąz. Tenhle zámek se měl nejspíš stát hlavním Hitlerovým sídlem. Vzdálenost z Hnízdečka: 58 km. Jelenia Góra: Pokud vás láká polská strana hranic, doporučujeme navštívit historické městečko Jelenia Góra, které leží kousek za státní hranicí. Vzdálenost z Hnízdečka: 47 km. Auto - moto museum Nová Paka: Patříte - li mezi milovníky motorové historie, toto museum nesmíte minout. Návštěvníci muzea mohou shlédnout historické automobily, motocykly a jiné exponáty z let 1870 - 2005. Vzdálenost z Hnízdečka: 36 km. Paintball: Hráli jste už někdy paintball? Máte - li chuť zažít bojovou atmosféru a na pár hodin si hrát na vojáky, vyzkoušejte paitballový areál v Horním Maršově. Vzdálenost z Hnízdečka: 5 km. Lanový park: Jaké je to být Tarzanem? Vyzkoušejte si to na lanových překážkách. Velký park v Janských Lázních je složen ze 40 překážek různé obtížnosti. Součástí lanového parku je i baby lanový park pro menší děti. Vzdálenost z Hnízdečka: 1,5 km. Bobová dráha: V Peci pod Sněžkou se nachází Relaxpark a jeho největší atrakcí je horská bobová dráha. Vzdálenost z Hnízdečka: 10 km. Bazény, wellness: Bazény pro veřejnost najdete jednak v Janských lázních, kde je bazén zásobován termální vodou z léčivých pramenů Janova a Černého. Další součástí bazénu jsou různé vodní atrakce jako vodní clona, protiproud, masážní a perličková lůžka a dvě perličkové lázně, z nichž jedna má teplotu 32oC. Cena termálního bazénu je 250,- Kč/hod. Další bazén se nachází ve sportovním areálu v Trutnově. Zde za 50,- Kč/2hod můžete protáhnout svaly zmožené lyžováním. Vzdálenost z Hnízdečka: Janské Lázně 2 km, Trutnov 10 km.

Zpět


TOPlist
  Hnízdečko Krkonoše Svoboda nad Úpou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hnízdečko Krkonoše
Ceník ubytování a stravování