Poloha a dosažitelnost

Harmony Club Hotelu **** Špindlerův Mlýn, který se nachází v samém centru Krkonoš - ve Špindlerově Mlýně. Hotel byl dokončen v roce 1989 a v roce 2005 prošel kompletní rekonstrukcí ubytovací části. Již přes deset let hotel nabízí svým hostům kvalitní servis a příjemné prostředí. Ideální poloha hotelu společně s jeho vnitřním vybavením řadí hotel mezi nejvýznamnější a nejkvalitnější poskytovatele ubytovacích, stravovacích a ostatních rekreačních služeb.

  Vybavení a služby

Pobyt na hotelu Vám zpříjemní široká nabídka našeho Wellness centra, která Vám ke zpestření volných chvil nabízí dvě moderní tenisové haly s kvalitním supreme povrchem, vhodné nejen pro rekreační využití, ale i k pořádání tenisových turnajů. Kromě tenisu si můžete zahrát i squash a pro vyznavače fyzicky méně náročných sportů nabízíme dvě bowlingové dráhy, stolní tenis, sportovní střelnici pro krátké kulové zbraně a pro příznivce golfu - golfový simulator. Ke standardnímu vybavení hotelu samozřejmě patří bazén, whirlpool, sauna, fitness centrum, solárium a parní lázeň. Po těchto relaxačních procedůrách Vám můžeme doporučit kvalitní masáže, které Vám odborně provedou naši školení maséři. Po večerním drinku si můžete zahrát billiár nebo šipky. Nabízíme Vám: pravidelné animační programy - relaxační cvičení, aquaaerobik, kalanetika, outdoor aktivity pro děti, sportovní turnaje. Speciálně pro milovníky golfu: nově - golfový simulátor přímo na hotelu s puting greenem, nabízí hotel možnost sportovního vyžití na devíti-jamkovém hřišti v Mladých Bukách (cca 30 minut jízdy autem) za zvýhodněné greenfee. Seznam sportovišť wellness centra: Bazén, Sauna, Whirlpool, Parní lázeň, Solarium, Kryté tenisové kurty 2x, Squashový kurt, Bowling, Fitness centrum, Stolní tenis, Sportovní střelnice, Golf simulator. Seznam služeb wellness centra: Masáže, Půjčovna lyžařského vybavení, Půjčovna horských kol, Půjčování tenisových raket a míčků, Sjednání sparingpartnera na tenis, Půjčování squashových raket a míčků, Kadeřnictví a kosmetika, Výuka ve sportovní střelbě.

  Rekreace a služby v okolí

Rádi Vám zprostředkujeme outdoorové aktivity ve Špindlerově Mlýně : slaňování a přemosťování Labské přehrady, skok z obří 15ti metrové houpačky, jízdu na terénních čtyřkolkách či skok padákem, jízdu na sáňkařské dráze a mnoho dalších.

Zpět


TOPlist
  Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Harmony Club Hotel
Ceník ubytování a stravování